<![CDATA[izabelin24.pl - ]]> https://izabelin24.pl/rss pl <![CDATA[UBEZPIECZENIE NA NARTY – GDZIE NAJTANIEJ?]]> https://izabelin24.pl/artykul/ubezpieczenie-na-narty/562032 Tuesday, 11 December 2018 16:26:04 +0200 <![CDATA[ZAPROSZENIE NA JARMARK ŚWIĄTECZNY]]> https://izabelin24.pl/artykul/zaproszenie-na-jarmark/562030 Tuesday, 11 December 2018 16:18:40 +0200 <![CDATA[POŻAR STOLARNI W HORNÓWKU]]> https://izabelin24.pl/artykul/pozar-stolarni-w-hornowku/561221 Friday, 7 December 2018 14:30:02 +0200 <![CDATA[ZNAMY SKŁAD GMINNYCH KOMISJI]]> https://izabelin24.pl/artykul/znamy-sklad-gminnych/560931 Thursday, 6 December 2018 14:19:50 +0200 <![CDATA[ZAPRASZAMY NA DEBATĘ SPOŁECZNĄ]]> https://izabelin24.pl/artykul/zapraszamy-na-debate/560006 Monday, 3 December 2018 11:31:09 +0200 <![CDATA[UDANA AKCJA KRWIODAWSTWA]]> https://izabelin24.pl/artykul/udana-akcja-krwiodawstwa/559823 Sunday, 2 December 2018 14:44:39 +0200 <![CDATA[TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO]]> https://izabelin24.pl/artykul/turniej-tenisa-stolowego/559740 Saturday, 1 December 2018 21:20:38 +0200 <![CDATA[NOWE WŁADZE W POWIECIE]]> https://izabelin24.pl/artykul/nowe-wladze-w-powiecie/557907 Friday, 23 November 2018 19:08:43 +0200 <![CDATA[UROCZYSTA SESJA RADY GMINY IZABELIN]]> https://izabelin24.pl/artykul/uroczysta-sesja-rady/557466 Thursday, 22 November 2018 09:56:09 +0200 <![CDATA[WYSTĘPY DZIECI I NAUCZYCIELI]]> https://izabelin24.pl/artykul/wystepy-dzieci-i-nauczycieli/557308 Wednesday, 21 November 2018 14:46:00 +0200 <![CDATA[NIECODZIENNY JUBILEUSZ]]> https://izabelin24.pl/artykul/niecodzienny-jubileusz/556511 Sunday, 18 November 2018 10:05:56 +0200 <![CDATA[W ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI]]> https://izabelin24.pl/artykul/w-swieto-niepodleglosci/555098 Monday, 12 November 2018 09:07:47 +0200 <![CDATA[KONCERT DLA NIEPODLEGŁEJ]]> https://izabelin24.pl/artykul/koncert-dla-niepodleglej/554920 Sunday, 11 November 2018 10:32:31 +0200 <![CDATA[ZMIANATRASY LINII L18]]> https://izabelin24.pl/artykul/zmianatrasy-linii-l18/554689 Friday, 9 November 2018 15:31:22 +0200 <![CDATA[ŚMIECI PÓJDĄ MOCNO W GÓRĘ ??]]> https://izabelin24.pl/artykul/smieci-pojda-mocno/554443 Thursday, 8 November 2018 20:38:02 +0200 <![CDATA[NIEBAWEM NOWA SIENKIEWICZA]]> https://izabelin24.pl/artykul/niebawem-nowa-sienkiewicza/554330 Thursday, 8 November 2018 12:20:42 +0200 <![CDATA[MAMY NOWEGO WÓJTA]]> https://izabelin24.pl/artykul/mamy-nowego-wojta/553457 Monday, 5 November 2018 09:56:07 +0200 <![CDATA[NIEOFICJALNE WYNIKI WYBORÓW]]> https://izabelin24.pl/artykul/nieoficjalne-wyniki-wyborow/522247 Monday, 22 October 2018 14:23:44 +0200 <![CDATA[OSTATNI KONCERT XIV FESTIWALU]]> https://izabelin24.pl/artykul/ostatni-koncert-xiv-festiwalu/518853 Sunday, 7 October 2018 20:04:08 +0200 <![CDATA[ZAPROSZENIE DO SKORZYSTANIA Z OFERTY]]> https://izabelin24.pl/artykul/zaproszenie-do-skorzystania/517506 Monday, 1 October 2018 15:39:31 +0200 <![CDATA[JESIENNE KRWIODAWSTWO]]> https://izabelin24.pl/artykul/jesienne-krwiodawstwo/517276 Sunday, 30 September 2018 13:52:46 +0200 <![CDATA[SIERAKÓW ZDECYDOWAŁ]]> https://izabelin24.pl/artykul/sierakow-zdecydowal/517214 Saturday, 29 September 2018 21:19:58 +0200 <![CDATA[LASKI - FUNDUSZ I INNE UCHWAŁY]]> https://izabelin24.pl/artykul/laski--fundusz-i-inne/517055 Friday, 28 September 2018 17:19:57 +0200 <![CDATA[TRUSKAW I JEGO FUNDUSZ]]> https://izabelin24.pl/artykul/truskaw-i-jego-fundusz/516762 Thursday, 27 September 2018 15:13:14 +0200 <![CDATA[ZEBRANIE W IZABELINIE C]]> https://izabelin24.pl/artykul/zebranie-w-izabelinie/516645 Thursday, 27 September 2018 10:27:34 +0200 <![CDATA[ZEBRANIE W MOŚCISKACH]]> https://izabelin24.pl/artykul/zebranie-w-mosciskach/513153 Saturday, 22 September 2018 20:34:43 +0200 <![CDATA[PIKNIK W LASKACH]]> https://izabelin24.pl/artykul/piknik-w-laskach/513150 Saturday, 22 September 2018 19:47:30 +0200 <![CDATA[ZAPRASZAMY NA AKCJĘ KRWIODAWSTWA]]> https://izabelin24.pl/artykul/zapraszamy-na-akcje/509069 Thursday, 20 September 2018 19:31:52 +0200 <![CDATA[FUNDUSZ SOŁECKI IZABELINA B]]> https://izabelin24.pl/artykul/fundusz-solecki-izabelina/508578 Tuesday, 18 September 2018 21:23:36 +0200 <![CDATA[DARMOWA POŻYCZKA - GDZIE TAKĄ ZNALEŹĆ? ]]> https://izabelin24.pl/artykul/darmowa-pozyczka--gdzie/508487 Tuesday, 18 September 2018 14:42:01 +0200 <![CDATA[ROWEREM PRZEZ PUSZCZĘ]]> https://izabelin24.pl/artykul/rowerem-przez-puszcze/508056 Sunday, 16 September 2018 18:23:42 +0200 <![CDATA[ŻEGNAJ LATO W LASKACH]]> https://izabelin24.pl/artykul/zegnaj-lato-w-laskach/507994 Sunday, 16 September 2018 08:51:33 +0200 <![CDATA[SOBOTA DLA KOBIET]]> https://izabelin24.pl/artykul/sobota-dla-kobiet/507934 Saturday, 15 September 2018 21:02:30 +0200 <![CDATA[POŻAR Z WĄTKIEM KRYMINALNYM]]> https://izabelin24.pl/artykul/pozar-z-watkiem-kryminalnym/507869 Saturday, 15 September 2018 14:31:42 +0200 <![CDATA[NA GITARĘ I ORGANY]]> https://izabelin24.pl/artykul/na-gitare-i-organy/506735 Monday, 10 September 2018 20:22:49 +0200 <![CDATA[PIKNIK W IZABELINIE C]]> https://izabelin24.pl/artykul/piknik-w-izabelinie-c/506401 Sunday, 9 September 2018 12:22:15 +0200 <![CDATA[BURZLIWIE ALE OWOCNIE]]> https://izabelin24.pl/artykul/burzliwie-ale-owocnie/504294 Wednesday, 5 September 2018 14:34:26 +0200 <![CDATA[POCIECHA = JERZYKI]]> https://izabelin24.pl/artykul/pociecha-jerzyki/503793 Monday, 3 September 2018 12:37:16 +0200 <![CDATA[PIKNIK W SIERAKOWIE]]> https://izabelin24.pl/artykul/piknik-w-sierakowie/503619 Sunday, 2 September 2018 15:14:51 +0200 <![CDATA[LINIA 708 PRZESZŁA DO HISTORII]]> https://izabelin24.pl/artykul/linia-708-przeszla-do/503591 Sunday, 2 September 2018 11:07:24 +0200