<![CDATA[izabelin24.pl - ]]> https://izabelin24.pl/rss pl <![CDATA[TRWA MODERNIZACJA ULICY ESTRADY]]> https://izabelin24.pl/artykul/trwa-modernizacja-ulicy/266465 Sunday, 20 August 2017 10:01:29 +0200 <![CDATA[WYPADEK NA UL. IZABELIŃSKIEJ (PRZY LESIE)]]> https://izabelin24.pl/artykul/wypadek-na-ul-izabelinskiej/265850 Tuesday, 15 August 2017 16:50:07 +0200 <![CDATA[A TYMCZASEM NA LIPKOWSKIEJ POLANIE...]]> https://izabelin24.pl/artykul/a-tymczasem-na-lipkowskiej/263841 Tuesday, 1 August 2017 15:04:09 +0200 <![CDATA[KONCERT NA HARFĘ I KLAWESYN W IZABELINIE]]> https://izabelin24.pl/artykul/koncert-na-harfe-i-klawesyn/263674 Monday, 31 July 2017 15:28:33 +0200 <![CDATA[RATUJMY ROŚLINNOŚĆ NA LIPKOWSKIEJ POLANIE]]> https://izabelin24.pl/artykul/ratujmy-roslinnosc/262486 Monday, 24 July 2017 10:01:57 +0200 <![CDATA[KONCERT "W KRAINIE CHOPINA"]]> https://izabelin24.pl/artykul/koncert-w-krainie-chopina/260490 Tuesday, 11 July 2017 11:09:13 +0200 <![CDATA[KOLEJNE SPOTKANIE MIESZKAŃCÓW IZABELINA B]]> https://izabelin24.pl/artykul/kolejne-spotkanie-mieszkancow/259048 Friday, 30 June 2017 17:59:03 +0200 <![CDATA[PAMIĘCI PIĘCIU Z SIERAKOWA]]> https://izabelin24.pl/artykul/pamieci-pieciu-z-sierakowa/258023 Sunday, 25 June 2017 17:37:40 +0200 <![CDATA[DŁUGI WEEKEND NA NASZYCH DROGACH]]> https://izabelin24.pl/artykul/dlugi-weekend-na-naszych/257108 Monday, 19 June 2017 22:17:21 +0200 <![CDATA[WITAJCIE W NASZEJ BAJCE]]> https://izabelin24.pl/artykul/witajcie-w-naszej-bajce/257057 Monday, 19 June 2017 13:58:58 +0200 <![CDATA[DEBATA O BEZPIECZEŃSTWIE]]> https://izabelin24.pl/artykul/debata-o-bezpieczenstwie/256432 Wednesday, 14 June 2017 15:15:48 +0200 <![CDATA[ALI RUN 2 W CZERWCOWE PRZEDPOŁUDNIE]]> https://izabelin24.pl/artykul/ali-run-2-w-czerwcowe/256381 Wednesday, 14 June 2017 12:08:54 +0200 <![CDATA[SENIORZY POTRAFIĄ, CZYLI TREMA NA SCENIE]]> https://izabelin24.pl/artykul/seniorzy-potrafia-czyli/256014 Monday, 12 June 2017 14:53:57 +0200 <![CDATA[XIX IZABELIŃSKIE SPOTKANIA Z KSIĄŻKĄ]]> https://izabelin24.pl/artykul/xix-izabelinskie-spotkania/255828 Sunday, 11 June 2017 15:16:13 +0200 <![CDATA[DAR SERCA - WSPÓLNIE POBIJMY REKORD]]> https://izabelin24.pl/artykul/dar-serca--wspolnie/255805 Sunday, 11 June 2017 10:54:02 +0200 <![CDATA[KONSULTACJE W SPRAWIE STATUTÓW SOŁECTW]]> https://izabelin24.pl/artykul/konsultacje-w-sprawie/255632 Friday, 9 June 2017 16:09:40 +0200 <![CDATA[II MEMORIAŁ CHARYTATYWNY W LASKACH]]> https://izabelin24.pl/artykul/ii-memorial-charytatywny/255437 Thursday, 8 June 2017 17:40:17 +0200 <![CDATA[PIKNIK RODZINNY W IZABELINIE B]]> https://izabelin24.pl/artykul/piknik-rodzinny-w-izabelinie/241763 Monday, 29 May 2017 13:11:51 +0200 <![CDATA[X BIEG TRUSKAWKI]]> https://izabelin24.pl/artykul/x-bieg-truskawki/241619 Sunday, 28 May 2017 15:01:15 +0200 <![CDATA[PIKNIK RODZINNY W IZABELINIE]]> https://izabelin24.pl/artykul/piknik-rodzinny-w-izabelinie/241604 Sunday, 28 May 2017 10:58:11 +0200 <![CDATA[BIERZMOWANIE W IZABELINIE]]> https://izabelin24.pl/artykul/bierzmowanie-w-izabelinie/240705 Monday, 22 May 2017 15:26:32 +0200 <![CDATA[PIKNIK SOŁECKI W LASKACH]]> https://izabelin24.pl/artykul/piknik-solecki-w-laskach/240516 Sunday, 21 May 2017 11:08:48 +0200 <![CDATA[PRZY FIGURCE W IZABELINIE B]]> https://izabelin24.pl/artykul/przy-figurce-w-izabelinie/240503 Sunday, 21 May 2017 09:26:44 +0200 <![CDATA[ŚWIĘTO OŚRODKA W LASKACH]]> https://izabelin24.pl/artykul/swieto-osrodka-w-laskach/239643 Tuesday, 16 May 2017 12:37:54 +0200 <![CDATA[I KOMUNIA ŚW. W IZABELINIE]]> https://izabelin24.pl/artykul/i-komunia-sw-w-izabelinie/239326 Sunday, 14 May 2017 18:41:33 +0200 <![CDATA[ZAPROSZENIE NA MAJÓWKĘ DO PRZEDSZKOLA MONTESSORI]]> https://izabelin24.pl/artykul/zaproszenie-na-majowke/238905 Thursday, 11 May 2017 13:27:50 +0200 <![CDATA[NIE BĘDZIE REFERENDUM GMINNEGO]]> https://izabelin24.pl/artykul/nie-bedzie-referendum/238660 Wednesday, 10 May 2017 18:52:39 +0200 <![CDATA[WYSOKA PORAŻKA PIŁKARZY RYSIA]]> https://izabelin24.pl/artykul/wysoka-porazka-pilkarzy/237904 Sunday, 7 May 2017 10:06:45 +0200 <![CDATA[SPOTKANIE ORNITOLOGICZNE W TRUSKAWIU]]> https://izabelin24.pl/artykul/spotkanie-ornitologiczne/236382 Sunday, 30 April 2017 11:08:42 +0200 <![CDATA["ROZDŹWIĘKI" 2017 R.]]> https://izabelin24.pl/artykul/rozdzwieki-2017-r/230115 Monday, 24 April 2017 13:55:58 +0200 <![CDATA[BĘDZIE REFERENDUM GMINNE]]> https://izabelin24.pl/artykul/bedzie-referendum-gminne/201013 Wednesday, 19 April 2017 16:38:22 +0200 <![CDATA[ODSZEDŁ PASTERZ NASZ - GROBY PAŃSKIE]]> https://izabelin24.pl/artykul/odszedl-pasterz-nasz/200091 Saturday, 15 April 2017 00:10:45 +0200 <![CDATA[PROJEKT "CEMS CHANCE" - PROPOZYCJA DLA NASZEJ MŁODZIEŻY]]> https://izabelin24.pl/artykul/projekt-cems-chance/199857 Thursday, 13 April 2017 13:28:11 +0200 <![CDATA[KWIETNIOWA AKCJA KRWIODAWSTWA]]> https://izabelin24.pl/artykul/kwietniowa-akcja-krwiodawstwa/199263 Sunday, 9 April 2017 17:05:09 +0200 <![CDATA[ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW LASEK]]> https://izabelin24.pl/artykul/zebranie-mieszkancow/199183 Saturday, 8 April 2017 18:46:17 +0200 <![CDATA["GIGANCI POLSKIEJ SCENY" W IZABELINIE]]> https://izabelin24.pl/artykul/giganci-polskiej-sceny/199148 Saturday, 8 April 2017 11:11:51 +0200 <![CDATA[PREMIERA FILMU "ŚWIĘTY Z IZABELINA"]]> https://izabelin24.pl/artykul/premiera-filmu-swiety/198323 Monday, 3 April 2017 10:43:55 +0200 <![CDATA[IZABELIŃCZYK ROKU 2016 DLA PANI BARBARY TENEROWICZ]]> https://izabelin24.pl/artykul/izabelinczyk-roku-2016/197294 Sunday, 26 March 2017 11:59:48 +0200 <![CDATA[DRUGA WYGRANA PIŁKARZY RYSIA]]> https://izabelin24.pl/artykul/druga-wygrana-pilkarzy/197276 Sunday, 26 March 2017 10:17:47 +0200 <![CDATA[TRENING NA ŚWIEŻYM POWIETRZU]]> https://izabelin24.pl/artykul/trening-na-swiezym/197131 Friday, 24 March 2017 13:45:26 +0200