<![CDATA[izabelin24.pl - ]]> https://izabelin24.pl/rss pl <![CDATA[PLOTY, PLOTKI I PLOTECZKI]]> https://izabelin24.pl/artykul/ploty-plotki-i-ploteczki/653927 Monday, 20 May 2019 12:33:13 +0200 <![CDATA[MYDŁO I POWIDŁO, CZYLI WYPRZEDAŻ GARAŻOWA]]> https://izabelin24.pl/artykul/mydlo-i-powidlo-czyli/653646 Sunday, 19 May 2019 09:28:43 +0200 <![CDATA[LA MERIEM - PACHNĄCE PREZENTY NA DZIEŃ MAMY !]]> https://izabelin24.pl/artykul/la-meriem--pachnace/650638 Tuesday, 14 May 2019 08:24:32 +0200 <![CDATA[HISTORIA ŁĄCZY POKOLENIA]]> https://izabelin24.pl/artykul/historia-laczy-pokolenia/650194 Sunday, 12 May 2019 17:14:40 +0200 <![CDATA[ZMIANA TRASY AUTOBUSU L18]]> https://izabelin24.pl/artykul/zmiana-trasy-autobusu/650113 Sunday, 12 May 2019 07:39:33 +0200 <![CDATA[IZABELIN C, SIERAKÓW I MOŚCISKA JUŻ PO ZEBRANIACH]]> https://izabelin24.pl/artykul/izabelin-c-sierakow/647623 Wednesday, 1 May 2019 12:11:45 +0200 <![CDATA[15 LAT W UNII - DEBATA I KONCERT]]> https://izabelin24.pl/artykul/15-lat-w-unii--debata/646797 Sunday, 28 April 2019 15:16:57 +0200 <![CDATA[ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW TRUSKAWIA]]> https://izabelin24.pl/artykul/zebranie-mieszkancow/645877 Thursday, 25 April 2019 01:17:43 +0200 <![CDATA[GROBY PAŃSKIE W DWÓCH GMINACH]]> https://izabelin24.pl/artykul/groby-panskie-w-dwoch/644903 Saturday, 20 April 2019 00:08:49 +0200 <![CDATA[PO ZEBRANIU MIESZKAŃCÓW HORNÓWKA]]> https://izabelin24.pl/artykul/po-zebraniu-mieszkancow/642727 Wednesday, 17 April 2019 19:48:38 +0200 <![CDATA[ROZDŹWIĘKOWE ŚPIEWANIE W IZABELINIE]]> https://izabelin24.pl/artykul/rozdzwiekowe-spiewanie/642391 Tuesday, 16 April 2019 16:43:07 +0200 <![CDATA[WIELKOPOSTNE KONCERTY PASYJNE]]> https://izabelin24.pl/artykul/wielkopostne-koncerty/642067 Monday, 15 April 2019 14:53:02 +0200 <![CDATA[FILM "PRZYJACIELE KSIĘDZA ALEGO"]]> https://izabelin24.pl/artykul/film-przyjaciele-ksiedza/636855 Friday, 12 April 2019 15:14:43 +0200 <![CDATA[JUBILEUSZ 60. LECIA KAMPINOSKIEGO PARKU NARODOWEGO]]> https://izabelin24.pl/artykul/jubileusz-60-lecia-kampinoskiego/636741 Friday, 12 April 2019 11:10:13 +0200 <![CDATA[MIESZKAŃCY IZABELINA B JUŻ PO SPOTKANIU]]> https://izabelin24.pl/artykul/mieszkancy-izabelina/636563 Thursday, 11 April 2019 15:03:31 +0200 <![CDATA[ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW LASEK]]> https://izabelin24.pl/artykul/zebranie-mieszkancow/635852 Wednesday, 10 April 2019 08:56:00 +0200 <![CDATA[ODROBINA PROWANSJI W BABICACH - DZIĘKI ATELIER LA MERIEM]]> https://izabelin24.pl/artykul/odrobina-prowansji-w/635157 Monday, 8 April 2019 08:40:37 +0200 <![CDATA[POLSKA I UKRAINA W CKI]]> https://izabelin24.pl/artykul/polska-i-ukraina-w-cki/635032 Sunday, 7 April 2019 13:49:32 +0200 <![CDATA[ZAPRASZAMY NA ZEBRANIA WIEJSKIE]]> https://izabelin24.pl/artykul/zapraszamy-na-zebrania/634409 Friday, 5 April 2019 09:22:30 +0200 <![CDATA[BIG BEN - NAJWAŻNIEJSZE TO ZNALEŹĆ RÓWNOWAGĘ]]> https://izabelin24.pl/artykul/big-ben--najwazniejsze/634310 Thursday, 4 April 2019 21:15:46 +0200 <![CDATA[IZABELIŃSKA GALA SPORTU]]> https://izabelin24.pl/artykul/izabelinska-gala-sportu/631800 Tuesday, 2 April 2019 20:22:15 +0200 <![CDATA[WIECZÓR Z KSIĘDZEM ALIM]]> https://izabelin24.pl/artykul/wieczor-z-ksiedzem/631392 Monday, 1 April 2019 20:35:41 +0200 <![CDATA[PO DEBACIE KOMUNIKACYJNEJ]]> https://izabelin24.pl/artykul/po-debacie-komunikacyjnej/630112 Wednesday, 27 March 2019 15:28:58 +0200 <![CDATA[ZWYCIĘSTWO NA POCZĄTEK]]> https://izabelin24.pl/artykul/zwyciestwo-na-poczatek/629134 Monday, 25 March 2019 11:22:15 +0200 <![CDATA[WALNE ZEBRANIE W OSP IZABELIN]]> https://izabelin24.pl/artykul/walne-zebranie-w-osp/628917 Sunday, 24 March 2019 17:04:18 +0200 <![CDATA[X LEGIA MTB MARATON]]> https://izabelin24.pl/artykul/x-legia-mtb-maraton/628840 Saturday, 23 March 2019 20:23:27 +0200 <![CDATA[SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH]]> https://izabelin24.pl/artykul/spotkanie-z-przedstawicielami/628385 Friday, 22 March 2019 07:30:15 +0200 <![CDATA[NASI STRAŻACY WALCZYLI Z ŻYWIOŁEM]]> https://izabelin24.pl/artykul/nasi-strazacy-walczyli/628341 Thursday, 21 March 2019 20:49:03 +0200 <![CDATA[ZAPROSZENIE NA MARATON FITNESS]]> https://izabelin24.pl/artykul/zaproszenie-na-maraton/625428 Tuesday, 19 March 2019 19:05:31 +0200 <![CDATA[KONIK NA BIEGUNACH]]> https://izabelin24.pl/artykul/konik-na-biegunach/624805 Sunday, 17 March 2019 13:19:24 +0200 <![CDATA[PO DEBACIE O ŚMIECIACH ]]> https://izabelin24.pl/artykul/po-debacie-o-smieciach/624674 Saturday, 16 March 2019 14:09:49 +0200 <![CDATA[GABINET PODWYŻSZONEGO ZAUFANIA]]> https://izabelin24.pl/artykul/gabinet-podwyzszonego/623889 Wednesday, 13 March 2019 14:49:30 +0200 <![CDATA[WALNE ZEBRANIE W OSP LASKI]]> https://izabelin24.pl/artykul/walne-zebranie-w-osp/623005 Sunday, 10 March 2019 15:10:53 +0200 <![CDATA[II BIEG ZMARŹLAKA]]> https://izabelin24.pl/artykul/ii-bieg-zmarzlaka/622915 Saturday, 9 March 2019 21:32:34 +0200 <![CDATA[I TURNIEJ BRYDŻOWY]]> https://izabelin24.pl/artykul/i-turniej-brydzowy/613824 Thursday, 28 February 2019 21:03:40 +0200 <![CDATA[KLAUDYN - ZMIENIONE TRASY LINII 712 I L-6]]> https://izabelin24.pl/artykul/klaudyn--zmienione-trasy/612546 Sunday, 24 February 2019 10:14:33 +0200 <![CDATA[ ZAPROSZENIE NA PROFILAKTYCZNE BADANIA PIERSI W IZABELINIE I STARYCH BABICACH]]> https://izabelin24.pl/artykul/-zaproszenie-na-profilaktyczne/608387 Thursday, 7 February 2019 15:36:23 +0200 <![CDATA[ZAPROSZENIE NA BEZPŁATNE WARSZTATY DLA OPIEKUNÓW DOMOWYCH]]> https://izabelin24.pl/artykul/zaproszenie-na-bezplatne/608187 Wednesday, 6 February 2019 20:02:25 +0200 <![CDATA[A MOŻE RANDKA W PEDI PEDI?]]> https://izabelin24.pl/artykul/a-moze-randka-w-pedi/607948 Tuesday, 5 February 2019 17:59:24 +0200 <![CDATA[KONFERENCJA O ODPADACH]]> https://izabelin24.pl/artykul/konferencja-o-odpadach/607711 Monday, 4 February 2019 19:16:25 +0200