0°C zamglenie

Komfortowy apartament, duży ogród, 2 garaże (wygasło)

Komfortowy apartament, duży ogród, 2 garażecena: 829 000 PLN (do negocjacji)

Jeżeli poszukujesz komfortowego apartamentu w Izabelinie i nie chcesz marnować czasu i energii na duży remont, ta oferta jest dla Ciebie. Wystarczy odświeżyć wnętrze i wprowadzić się.

Ten atrakcyjny apartament 4-pokojowy o powierzchni 121,60 m2 z garażem o powierzchni 17,9 m2, znajduje się w niedużym 6 apartamentowym budynku wybudowanym w 2006 roku w Izabelinie. Dodatkowe miejsce postojowe na jeden samochód znajduje się jeszcze w garażu podziemnym. Powierzchnia działki, na której został wybudowany apartamentowiec to 2518 m2. Natomiast wspólny ogród, który znajduje się na tyłach domu wynosi ponad 2000 m2, z którego mogą korzystać wszyscy mieszkańcy apartamentowca.

Dlaczego warto kupić ten apartament ? Oto jego atuty:
Meble są w cenie apartamentu!
Przestronny apartament znajduje się w niezwykle atrakcyjnym miejscu, w Kampinoskim Parku Narodowym. Na tyłach domu znajduje się piękny wspólny duży ogród, na którym bezpiecznie mogą bawić się dzieci i miło spędzić czas.
Apartament jest niezwykle funkcjonalny i wygodny. Świadczy o tym przede wszystkim otwarta przemyślana kuchnia z jadalnią i z niedużym stolikiem barowym. Przestronny i komfortowy salon. Duża łazienka z wanną, gdzie można się zrelaksować i zadbać o urodę oraz mniejsza łazienka z prysznicem. Wygodna sypialnia z dużą szafą i z miejscem, gdzie możemy chwilę poczytać lub popracować. Jest też możliwość zainstalowania telewizora. Sypialnia dla dziecka, gdzie również jest wiele miejsc do przechowywania. Gabinet z mnóstwem miejsca na książki i dokumenty (można też zamienić na kolejną sypialnię) oraz przestronny przedpokój z bardzo dużą szafą wnękową. Apartament został tak zaprojektowany, by każdy m2 był dobrze wykorzystany, nie tracąc tym samym na wygodzie i estetyce wnętrza. Wszystkie meble zostały zaprojektowane i wykonane na wymiar z wysokiej jakości materiałów. Podłoga to akacja termo olejowana, czyli niezwykle wartościowe drewno, twarde i odporne na zmiany wilgoci. Natomiast blat w kuchni to konglomerat Silestone, który jest odporny na kwasy, plamy, uderzenia i zarysowania.

Dla kogo jest to apartament?
Dla pary z dzieckiem lub z dwójką dzieci.
Dla osób, które pragną mieć 4 pokojowy, urządzony wygodny apartament w niezwykle urokliwym miejscu niedaleko Warszawy i nie chcą przeznaczać większych środków pieniężnych na zmianę aranżacji wnętrza.
Dla osób, którzy chcieliby potraktować zakup apartamentu jako inwestycję z możliwością wynajmowania. Jest sporo zapytań odnośnie wynajmu tej nieruchomości.
Dla rodziców dzieci, które uczęszczają do szkół w Izabelinie i w Laskach.
Dla osób, które poszukują lokalu na biuro swojej działalności.

Co w okolicy?
Komfort codziennego życia zapewniają okoliczne sklepy, m.in. Żabka, Carrefour Express, pizzeria „Mięta”, restauracje, np. „Dziupla”. Poza tym apteka, poczta, Centrum Kultury Izabelin, szkoły, przedszkola.

Komunikacja?
Bardzo dobra komunikacja z Warszawą. Dojazd do metra Młociny (8 km) zajmuje komunikacją miejską 20 minut, samochodem 10 minut. W pobliżu znajduje się przystanek autobusu 708. Natomiast do Centrum Warszawy (17 km) samochodem dojedziemy w 30 minut, a komunikacją miejską (50 minut).

Więcej informacji?
System kamer wewnętrznych BOND w czujkach alarmowych.
Niezależne ogrzewanie, piec gazowy ISOMAX SOUNIER DUVAL z zasobnikiem wraz z programatorem bezprzewodowym.
Nieruchomość posiada własne ujęcie wody co obniża znacznie koszty użytkowania ogrodu.
Jest podłączona kanalizacja.
Woda, prąd, gaz - niezależne liczniki do apartamentu.

Brak opłat czynszowych. Mieszkańcy samodzielnie bezproblemowo zarządzają budynkiem, dzięki czemu koszty utrzymania są symboliczne.

Bardzo polecam ten apartament i zachęcam do odwiedzin. Naprawdę warto rozważyć tę ofertę.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-02-22 12:36:09