11°C zamglenie

ZEBRANIE W MOŚCISKACH

W sobotnie popołudnie, 22 września 2018 roku odbyło się zebranie Mieszkańców podwarszawskiej miejscowości Mościska.

 

Mieszkańców i gości przywitała Sołtys Danuta Karczmarek, a na zebraniu obecni byli m. in. Wójt Gminy Izabelin Witold Malarowski i Jego Zastępca Ryszard Haczek.

 

W gronie 20 osób rozmawiano o problemach Mieszkańców, niezałatwionych sprawach i planach na przyszłość, a warto dodać, że tych niezałatwionych i rok rocznie powtarzanych postulatów jest wiele. Brak oświetlenia lokalnych dróg, korki i niezałatwiona sprawa skrzyżowania, nierówne boczne ulice, niedokończone odcinki kanalizacji, niekoszone rowy, podnoszone działki i inne - o tym rozmawiano w ramach tzw. pytań do…

 

W dalszej części zebrania rozdzielono pieniądze w ramach Funduszu Sołeckiego na 2019 rok. Po dyskusji, kwotę 38 tysięcy złotych przeznaczono na: zakup dwóch urządzeń do ćwiczeń (7200), organizację pikniku sąsiedzkiego (6000), zakup farb do odnowienia urządzeń na placu zabaw (1300), wynajem sali na organizację zebrań (400), zakup materiałów biurowych (300), projekt oświetlenia ul. Jarzębinowej i Białych Bzów (ok. 10000) oraz ogrodzenie placu rekreacyjnego (ok. 13000).

 

Michał Starnowski

 

ZEBRANIE W MOŚCISKACH komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się