8°C lekkie zachmurzenie

ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW LASEK

W piątkowy wieczór spotkali się Mieszkańcy Lasek, aby porozmawiać o sprawach swojej miejscowości.

 

22 września 2017 roku o godz. 18.00 w auli Przedszkola w Laskach na zebraniu sołeckim spotkali się Mieszkańcy Lasek. Podczas zebrania, na które przybył m. in. Z-ca Wójta Gminy Izabelin Ryszard Haczek, burzliwie rozmawiano o sprawach sołeckich oraz rozdzielono fundusz sołecki na przyszły rok.

 

Przedstawiciel naszej Redakcji nie mógł być obecny na całym zebraniu, więc relację ograniczymy jedynie do postanowień zebrania w sprawie rozdziału 51 tysięcy 900 złotych.

 

Uczestnicy zebrania, któremu przewodniczył Sołtys Stanisław Macias postanowili, że FS zostanie wydany na: zakup urządzeń sportowych i turniej sportowy, który zostanie zorganizowany wspólnie z klubem sportowym Ryś Laski; zajęcia z trenerem dla wszystkich grup wiekowych (plener oraz aula w przedszkolu); instalację dużej zabawki na placu zabaw (pająk); organizację Dnia Dziecka przy współpracy z Przedszkolem; organizację pikniku dla Mieszkańców wraz z zakupem okolicznościowych gadżetów, zakup i instalację oświetlenia świątecznego wzdłuż ul. 3 Maja; zakup 40 krzeseł rozkładanych do nowej auli w przedszkolu; materiały administracyjno-reklamowe; rozbudowę siłowni plenerowej, zakup i instalację stacjonarnego czujnika jakości powietrza, utrzymanie toalety na placu zabaw i dostawienie (uzupełnienie) koszy wzdłuż ul. 3 Maja.

 

Michał Starnowski, fot. MS i AM

 

ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW LASEK komentarze opinie

  • GośćZbigniew Nalezniak - niezalogowany 2017-09-26 04:47:08

    Jestem na tym forum pierwszy raz. Widzę że kontakt władz z mieszkańcami jest utrzymany na bieżąco. Zastanawia nie tylko czemu budżet na tyle imprez organizowanych w mieście jest tak niski. No i czemu część posiedzenia władz jest przy drzwiach zamkniętych. Myślę jednak że najważniejsze jest to iż są wśród mieszkańców ludzie , którym dobro ogółu leży na sercu. Pozdrawiam.

Dodajesz jako: Zaloguj się