0°C zamglenie

X BIEG TRUSKAWKI

W niedzielę, 28 maja 2017 roku około 300 biegaczy zebrało się na parkingu w Truskawiu, by wziąć udział w "X Biegu Truskawki".

 

Podobnie jak w latach poprzednich, zanim dorośli wyruszyli na szlaki Kampinoskiego Parku Narodowego (bieg na 10 km.) do rywalizacji stanęły dzieci. W kategorii przedszkolaków i dzieci szkolnych, razem z Panem Łosiem pobiegło około 100 młodych biegaczy.

 

Do biegu dla dorosłych, który ruszył o 11.45 zgłosiło się około 200 osób (panie, panowie i pary), w tym liczna, zorganizowana grupa biegowa „Izabelin na Start”.

 

Podobnie jak rok temu, w namiocie organizatora na wszystkich czekały truskawki i truskawkowe specjały. Rodzinne święto biegania w Truskawiu, to nie tylko aktywny wypoczynek. Podczas, gdy biegacze bili swoje rekordy życiowe na ścieżkach KPN, pozostali korzystając z cudownej pogodny, odpoczywali na kocykach, delektując się czerwonymi przysmakami.

 

Organizatorem imprezy była KB Galeria Warszawa. Bieg odbył się dzięki życzliwości Kampinoskiego Parku Narodowego, a jednym z zawodników był Dyrektor KPN Mirosław Markowski.

 

Michał Starnowski

 

X BIEG TRUSKAWKI komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się