0°C mgła

WYSOKA PORAŻKA PIŁKARZY RYSIA

W sobotnie popołudnie 6 maja 2017 roku, w Laskach przy ul. Wieczorka rozegrany został kolejny mecz Ligi Okręgowej.

 

Punktualnie o godz. 16.00 na murawę wybiegli piłkarze Rysia Laski (w żółtych koszulkach), którzy przed sobotą, po rozegraniu 22 meczów i zgromadzeniu 27 punktów, plasowali się na 8 miejscu, tj. w połowie tabeli i gracze Piasta Piastów (w białych strojach), którzy mając zgromadzonych niemalże 20 punktów więcej od Gospodarzy zajmowali dotychczas 3 miejsce w grupie: Warszawa II.

 

Przebieg całego meczu, w którym można było zaobserwować niemalże całkowitą dominację Gości potwierdzony został ostatecznym wynikiem. Piast Piastów wygrał z Naszymi wysoko, bo aż 7:0 (do przerwy Goście strzelili tylko 2 bramki).

 

Cóż dodać. W tym samym czasie co w Laskach, w Złotokłosie lider, tj. Perła Złotokłos podejmowała drugą drużynę w tabeli, tj. LKS Chlebnia. Pomimo, że obydwie drużyny, plasują się „na górze”, to Perła dotychczas zgromadziła o 10 punktów więcej. Wynik tego meczu pokazał, że to nie przypadek, bowiem Perła wygrała z Chlebnią aż 5:0.

 

Dotychczas w rundzie wiosennej piłkarze Rysia Laski rozegrali 8 meczów, z czego 3 wygrali, 1 zremisowali a 4 przegrali. Przebieg dotychczasowych kolejek i układ tabeli proponujemy prześledzić na stronie 90minut.pl - link - http://www.90minut.pl/liga/0/liga8835.html

 

Michał Starnowski

 

WYSOKA PORAŻKA PIŁKARZY RYSIA komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się