0°C zamglenie

WALNE ZEBRANIE W OSP IZABELIN

Zawsze w pierwszym kwartale każdego roku kalendarzowego OSP podsumowuje miniony rok i snuje plany na rok bieżący.

 

Takie też spotkanie odbyło się 28 stycznia 2017 roku o godz. 17.00 w Ochotniczej Straży Pożarnej w Izabelinie. W obecności Wójta Gminy Izabelin Witolda Malarowskiego i Z-cy Wójta Gminy Ryszarda Haczka, Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP dh Andrzeja Wasilewskiego i Przedstawiciela Komendanta Powiatowego PSP w Powiecie Warszawskim Zachodnim st. kpt. Rafała Własinowicza, Strażacy OSP wysłuchali sprawozdań dotyczących minionego roku.

 

Podsumowania wygłosili: Prezes OSP dh Weronika Szarpak i Skarbnik dh Łukasz Pluta. Omówiono działalność operacyjną (bojową) i prewencyjną, zaangażowanie w przedsięwzięcia państwowe, gminne, szkole i kościelne oraz poinformowano zebranych o dochodach i wydatkach związanych z zachowaniem gotowości bojowej i pozostałą działalnością OSP. Na podstawie przekazanej informacji przez Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej OSP dh Jacka Pielaka i wniosku o udzielenie Zarządowi OSP absolutorium, zebrani jednogłośnie opowiedzieli się, że Zarząd OSP działał w 2016 roku bez zastrzeżeń i powinien w dalszym ciągu kierować działalnością jednostki.

 

Zebranie prowadził Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP dh Edward Gierski. Wśród zaproszonych gości tradycyjnie nie zabrakło przedstawicieli z innych jednostek. I tak wśród Strażaków OSP Izabelin zasiedli: Strażacy z OSP: Laski, Łomianki, Stare Babice i Borzęcin Duży.

 

Michał Starnowski

 

WALNE ZEBRANIE W OSP IZABELIN komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się