interwencje, TRAGICZNY WYPADEK IZABELINIE - zdjęcie, fotografia
 • Fotka nr 0 z 3
 • Fotka nr 1 z 3
 • Fotka nr 2 z 3
izabelin24.pl 26/08/2019 12:56

Zderzenie Hondy Civic z Mercedesem GLS

 

W niedzielny wieczór, 25 sierpnia 2019 roku około godz. 21.00 na głównej ulicy Gminy Izabelin ( na ul. 3 Maja w okolicy numeru 22) doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych: Hondy Civic i Mercedesa GLS.

 

Pomimo prowadzonej reanimacji, niestety nie udało się uratować życia 32 letniemu mężczyźnie (mieszkańcowi pobliskiego Klaudyna), który podróżował Hondą Civic. Dwie osoby podróżujące Mercedesem nie odniosły obrażeń.

 

Na miejscu interweniowały służby: pogotowie, straż pożarna i policja. Okoliczności i przebieg zdarzenia nie są znane naszej redakcji.

 

Michał Starnowski, fot. ŁS

 

Reklama

TRAGICZNY WYPADEK W IZABELINIE komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2019-08-27 02:03:15

  Czasami jeżdżę po tamtych drogach. Powiem krótko! DEBILI nie brakuje! Co z tego, że są znaki ograniczenia prędkości do 40 lub 30 km/h. Co z tego, że są znaki, że są szkoły! Co z tego, że są drogi dla rowerów, jak DEBILE jedzą po ulicy i w nocy bez świateł! DEBILE jedzą jak chcą! Policja olewa zawiadomienia i nagrania z kamer! Jeżdżę autem od ponad 30 lat, ale jak jadę tą ulicą, to mam ciepło w gaciach! Dlaczego przy okazji remontu drogi, nie robi się progów zwalniających? Do póki NIKT NIC NIE ROBI I NIKT NIE ZGINIE wszyscy mają wszystko "gdzieś"!

 • Gość - niezalogowany 2019-08-27 02:08:53

  Jeszcze jedno! Wymuszenie pierwszeństwa, to jest wręcz NAGMINNE! Wszelkiego rodzaju element przyjedny jeździ jak chcemy! Cwaniacy w tzw wypasionych furach nie patrzą na nikogo i na nic. Jak ktoś chce i komuś zależy, to mogę publikować wszystkie posiadane nagrania. Jest tego sporo. I na pewno będzie więcej!

 • Gość - niezalogowany 2019-08-27 08:12:13

  Ty sam jesteś debilem, aż ciężko się czyta to co piszesz... Jeździ się lepiej niż w sąsiednich większych miejscowościach. Myślę że jesteś upośledzony na prawdę :)

 • Gość - niezalogowany 2019-08-27 08:30:17

  Progi zwalniające na takiej drodze do dopiero trzeba być debilem

 • Gość - niezalogowany 2019-08-27 15:43:54

  Żółta Honda to znany w izabelinie drifter. I tym razem szaleńcza jazda skończyła się tragicznie, szczęście ze walnął w pancernego merca a nie np rowerzystów wracających z wycieczki po puszczy. Niestety takich drifterow w Izabelinie mamy cała zgraje. I śmieszą mnie te komentarze ze nie wiem jak było naprawdę czy opona nie strzeliła itp. Od rana szalał po Izabelinie kilka godzin z kolegami i mam wierzyć ze ten akurat zakręt to był jedyny zakręt na cały dzień jechany przez niego przepisowo? Palenie gumy wyprzedzanie na przejściach jazda pod prąd na rondzie w Laskach to codzienność

 • Gość - niezalogowany 2019-08-27 17:30:03

  Przetlumaczcie sobie treść piosenki angielskiej My Way powie to wam wszystko i da dużo do myślenia

 • Gość - niezalogowany 2019-08-27 23:00:49

  Wiem ze komentujcie moje pojazdy tez do świętych nie należę ale to się dzieje w ciągu ostatnich 5 lat to nawet ja nie potrafię wykonać.

 • Paweł.. - niezalogowany 2019-08-28 13:50:26

  Odp.szanowny panie gość..o czym pan pisze..."cyt."szczęście że walnął w pancernego merca."jakie to jest szczęście według pana.?to jest śmierć człowieka..i dramat dla jego najbliższych..jak i również dramat dla kierowcy mercedesa..bo uczestniczył w wypadku śmiertelnym..więc nie wymądrzaj się gościu..i nie pieprz bzdur bo każdego może spotkać taki wypadek..i nie pieprz że to szczęście bo nie walnął w nikogo tylko zderzył się z mercem..puknij się w ten swój głupi cymbał ..i zastanów się co piszesz..z wyrazami szacunku Paweł z Izabelina..

 • Makiks z Bemowa - niezalogowany 2019-08-28 16:51:42

  Pawle z Izabelin masz rację że śmierć człowieka to tragedia, ale gdyby kierowca Hondy jechał zgodnie z przepisami to dzisiaj cieszyłby się życiem. Ubliżasz tym którzy piszą oczywistą prawdę. Gdyby sprawca wypadku trafił w grupę ludzi to ofiar byłoby o wiele więcej. Czy ja się mylę Pawle z Izabelina? Do driftu, wyścigów i udowadniania innym swoich sportowych umiejętności są tory wyścigowe a nie ulice i drogi publiczne. Najbliższe taki jest w przy ul. Estrady. Być może nieboszczyka był twoim kolegą i stąd te twoje negatywne emocje. Przemyśl to dramatyczne zdarzenie, którego mogło nie być, a może zmienisz zdanie i przestaniesz być zły na świat. Jazda samochodem to nie wyścigi na PlayStation. Tu nie ma kilku żyć. Pozdrawiam

 • Gośćizabelinczyk - niezalogowany 2019-08-29 01:09:57

  Widzialem to auto nie raz, nie dwa. Dwa dni wczesniej bezmózg jezdził jak szalony po Izabelinie ok. 160-180 km/h.
  Śmierć zgotował sobie sam z własnej głupoty...a mógł zabić Twoja córę, synka, żonę....Ciebie...jestem oburzony stawianiem zniczy takiem bezmózgowi. Ludzie opamiętajcie się!! Wydajcie te pieniądze przeznaczone na znicze dobrze i pomóżcie biednej sąsiadce-sąsiadowi a o takim debilu trzeba jak najszybciej zapomnieć....nie uświęcajcie skrajnej głupoty i nieodpowiedzidlności...

 • Gośćizabelinczyk - niezalogowany 2019-08-29 01:10:35

  Widzialem to auto nie raz, nie dwa. Dwa dni wczesniej bezmózg jezdził jak szalony po Izabelinie ok. 160-180 km/h.
  Śmierć zgotował sobie sam z własnej głupoty...a mógł zabić Twoja córę, synka, żonę....Ciebie...jestem oburzony stawianiem zniczy takiem bezmózgowi. Ludzie opamiętajcie się!! Wydajcie te pieniądze przeznaczone na znicze dobrze i pomóżcie biednej sąsiadce-sąsiadowi a o takim debilu trzeba jak najszybciej zapomnieć....nie uświęcajcie skrajnej głupoty i nieodpowiedzidlności...

 • Gość - niezalogowany 2019-08-29 19:00:15

  Co do zniczy, mamy 33 stopni i wyjątkowo suchy rok . Już nasza gmina ma w tym roku na koncie kilka pożarów. Młotek z żółtej hondy doprowadził do tragedii , mam ty na myśli traumę kierowcy i pasażera z mercedesa bo jego smierć to jego własne życzenie. Teraz inni jego kumple bezmyślnie narażają nas na inna tragedie - pożar lasu. Ludzie pomyśleć to nie boli. Jak się nie myśli to efekt pokazał już wasz kumpel tym wypadkiem wiec nie idźcie jego drogą -pomyślcie .

 • gość 2019-08-30 10:38:00

  Okoliczni mieszkańcy dobrze znali tego kierowcę. Od lat był utrapieniem okolicy a sytuacje naprawdę groźne generował bardzo często. Jest więcej takich "rajdowców" w okolicy. Upalanie gumy czy drifty na ulicach są częste i stąd tylu obrońców "czci" zmarłego. To jego kolesie i głupawe panny z dzielni.

 • Gość wawa - niezalogowany 2019-08-30 23:52:26

  Debilami jestescie skonczonymi... Bo driftowal jechal szybko itd... Czyli fajnie ze zginol tak? Bo teraz mozesz spokojnie chlac browar w ogródku... Debile skonczone, nauczcie sie jezdzic i miejscie jakas pasję, on mial, nie oozdrawiam "utrapienie izabelina" utraoieniem to sa babcie dziadki i spoleczniaki komu przeszkadza samochod!!!! Jeba*. Lukasz spoczywaj spokojnie.... Znicze beda sie palic abys mial tam lepiej..... :(

 • Gość - niezalogowany 2019-09-01 19:45:07

  Łatwość w obrażaniu ludzi i pretensje że mają taką nie inną metrykę ,czy oni stanowią bezpośrednie zagrożenie? Motocyklisto ,trwasz w zadumie w miejscu tragicznego wypadku,nie zdejmując hełmu,w taki upał , z obawy przed czym lub kim?

 • Gość - niezalogowany 2019-09-01 23:11:00

  Debil, młotek...... co wy tu piszecie - zginal młody czlowiek. Zastanówcie się - lżej wam ? Bo rodzinie nie !!!!! Czy wyzwanie zmarłego pomoże- napewno nie !!!!!! Jechał szybko - ekspertyzy nie było!!!!! Dobrze ze taki mercedes - tez nie jechal zgodnie z przepisami bo nie zdazyl zareagowac, a powinnien. Tu nie chodzi o osadzanie - stało się tak choć nie powinno. Dopuki kazdego z was ktorzy piszecie nie dopadnie taka tragedia nie zrozumiecie !!!!!! A teraz czas najwyższy przestać!!!!!!

 • gość z Klaudyna - niezalogowany 2019-09-02 07:33:21

  Miałem szczęście w porę zareagować przed nim uciekając po poboczu i krzakach na ul. Lutosławskiego w Klaudynie. Jest mi przykro że zginął młody człowiek ale on miał w nosie swoje życie i co gorsza innych życie. Jest mi przykro bo znam jego rodziców. Nie trzeba było być prorokiem aby wiedzieć jak ta wielka "pasja" się skończy. A kierowca mercedesa - na szczęście dla niego, prowadził przypadkowo właściwy samochód na takie okazje. Żal mi potwornie tego chłopaka i jego rodziców i jego braci.

 • Gość - niezalogowany 2019-09-02 19:28:59

  "zginąłl młody człowiek"...32 lata to już nie jet młody człowiek gdzie głupotę tłumaczy się wiekiem. Z rangi solidnego już wieku przenajmniej powinnien być to czlowiek dojrzały, myślący nie tylko o sobie i swoich prymitywnych zajawkach, ale wyczulony również na innych i świat, w którym funkcjonuje. Powiadacie "pasja"...ja raczej postawiłbym go w jednym rzędzie ze zwyczajnym terorystą czy koleszką, który wchodzi do szkoły i strzela do uczniów. Pasji takim zachowaniom nie możma odmówić--jest jej wręcz mega dużo! W każdym z w/w przypadków to ten sam typ "pasji", który powoduje egoistyczne zaspokojenie własnego ego oraz w ogóle nie liczy się z tym, że kogoś taka działalność może pozbawić bliską i ukochaną osobę lub z ojca rodziny uczynić kalekę do końca życia. Dla mnie dorośli Panowie, którzy uprawiają ten wiejski tuning i te wsiowe wyścigi to grupa terrorystów, terroryzującą z pełną świadomością swoje otoczenie i zagrażająca bezpieczeństwu każdego mieszkańca gminy!
  Rodzice poszkodowanego--to już sorry, ale trzeba było być czujnym i przewidującym przed tragedią, a jak widać ludzie piszą, było mnóstwo sygnałów, że ona się wydarzy. W obecnej sytuacji i tak pozostaje im wyłącznie smutek, wyrzuty sumienia i...znicze. A właśnie znicze..niech stoją jak najdłużej świetnie !! będą przestrogą dla pozostałych driftoterrorystów, może kiedyś, z czasem.przyjdzie jakaś refleksja do wiejskiego , prostego i nieskomplikowanego umysłu i pojawi się jakiś umiar...a mieszkańcy przynajmniej i dodatkowo będą wiedzieć kto znajduje się w grupie ryzyka zachorowania na tę chorobę i może jakieś następne życie zostanie uratowane, kiedy rodzice zachowają się jak należy w stosunku do żyjącego driftoterrorysty a nie w stosunku do kolejnego trupa.

 • miszkaniec - niezalogowany 2019-09-03 13:06:02

  Radość i ulga mieszkańców gminy Izabelin z powodu śmierci kolejnego terrorysty ulicznego świadczy tylko o poziomie bezpieczeństwa i skuteczności działalności dzielnicowych Policji w naszym otoczeniu i ich współdziałaniu z samorządem lokalnym i z mieszkańcami.
  Dryfterzy, piraci i szaleńcy drogowi jeżdżą stale między nami, są znani swoim bliskim, nam i Policji. Akurat tę zarazę można całkowicie i łatwo zwalczyć z pożytkiem społecznym i finansowym dla żyjących.
  Niestety nie jesteśmy zdolni do zmiany tego. Jeźdźmy zatem wszyscy nadal wg własnego uznania, a lśniące znaki ograniczenia prędkości do 30, 40 i 50 km/h w ciągu ulicy 3 Maja w Izabelinie, Laskach i Mościskach niech nadal nam radośnie migają i dekorują tor jazdy.
  Zapraszam wszystkich widomych i widzących na przystanek \'Łąkowa\' linii autobusowej 210 w Laskach gminy Izabelin. Kolejny rok szkolny 2019/2020 już się zaczął. Każdy poczytalny człowiek, który posiedzi na ławeczce tego przystanku i popatrzy jak suweren jeździ po polskich drogach i przepędza niewidomych tam się pałętających przyzna, że jesteśmy arcymistrzami świata w hipokryzji i w nieróbstwie obywatelskim, oraz że to Polak jest największym wrogiem Polaka!
  Kolejne ofiary nadejdą wkrótce a Policja na pewno przyjedzie na miejsce w czas.
  Ojciec ślepego dziecka

 • gość 2019-09-04 10:48:19

  Cytat z obrońców driftera:

  "Debilami jestescie skonczonymi... Debile skonczone, nauczcie sie jezdzic i miejscie jakas pasję..."

  Jeśli ktokolwiek miał obiekcje co do intencji tych ludzi lub współczucie w zaistniałej sytuacji to po takich sformułowaniach padających z "grupy wsparcia" powinien się z tego wyleczyć !!!
  To są ludzie prymitywni, agresywni i chamscy. Nie szanują nikogo i nic poza własnymi zachciankami. Płaczą bo zabił się jeden z nich ale już nie współczują drugiej ofierze ! Tak, ofierze bo kierowca mercedesa taż jest ofiarą ! Trauma z uczestnictwa w śmiertelnym wypadku zostanie mu do końca życia !

  Sąsiedzi ! Nie dajmy się zastraszyć lub nabrać na "poprawność w obliczu tragedii" !
  Nie ma przyzwolenia dla takich prymitywów !
  Policja ma obowiązek zająć się tymi "pasjonatami" rajdów po okolicy.

 • gośćkierowca - niezalogowany 2019-09-04 11:19:58

  "Dobrze ze taki mercedes - tez nie jechal zgodnie z przepisami bo nie zdazyl zareagowac, a powinnien. "

  Na litość boską ! Na czyim pasie drogi doszło do zderzenia !? Szaleniec z ogromną prędkością wyleciał na przeciwległy pas drogi i uderzył w poprawnie jadący samochód a Ty obwiniasz jego kierowcę że nie zdążył zareagować !?
  Może Merecedes powinie z garażu nie wyjeżdżać bo "król okolicznych asfaltów" będzie teraz pokazywał swój kunszt ?! No własnie pokazał !!!!
  Przecież my zwykli kierowcy nie potrafimy (jak tu jeden z nich pisał) nie potrafimy jeździć !
  To wole nie potrafić jeździć i nikomu nie zagrażać niż być takim mistrzem pasjonatem i zabójcą !!!

 • Hubert - niezalogowany 2019-09-07 16:00:51

  Piotruś jestes tu pod wieloma postaciami widac po tresciach i na co ci to tak sie próbujesz dowartosciowac? Jestes żałosny... nic nie zmienisz swoimi durnymi wypocinami... zycze tobie i calej twojej rodzinie tego samego jadu ktory wylewasz w tych swoich durnych komentarzach i jeszcze większego niesZCzęścia...

 • MarioMario - niezalogowany 2019-09-07 19:19:41

  Człowieku ciesz się życiem bo nie wiadomo kiedy sam popełnisz podobny błąd A tego nie chciał byś Ty czy twoja rodzina. Łukasz był człowiekiem był czlowiekiem kochanym nie rań serc które go kochały...

 • Gość W - niezalogowany 2019-09-07 19:27:35

  Miejsce do stawiania zniczy jest na cmentarzu. Tam należy oddawać część zmarłemu. Drażni mnie taki kult miejsca śmierci. Może jeszcze "miesięcznice" zaczną tam urządzać. To jest zaśmiecanie pasa drogowego, a ustawianie zdjęć może stanowić kolejne zagrożenie, bo zamiast przestrzegać odwraca uwagę.

 • gość 2019-09-09 12:46:34

  Witam wszystkich, którzy namiętnie biorą udział w takich dyskusjach. Osobiście nigdy nie zabierałem głosu na forach informacyjnych z racji iż nie interesuje mnie życie innych, oraz komentowanie i ocenianie takich nieszczęśliwych sytuacji. Tutaj zrobię mały wyjątek..

  Czy wypowiadanie się na takich forach sprawia wam przyjemność ? Czy czujecie się wtedy spełnieni ? A może myślicie, że wasza opinia jest tak ważna i istotna, że nie sposób się z nią nie liczyć ? Otóż odpowiem na te pytania.. Prawda jest taka, że nikogo nie interesuje co macie do powiedzenia, a wasza opinia jest warta tyle co gówno na trawniku. Polacy mają to do siebie, że szybko oceniają ludzi. Nie bez powodu jesteśmy jednym z najbardziej opiniotwórczym narodem na świecie. Mamy miliony opiniotwórców, ale żadnego obiektywnego. Jestem niemal przekonany że większość z adresatów to zwykli nieszczęśnicy, którzy próbują dowartościować się i napisać jak to mógł chłopak zrobić, co byłoby gdyby, czego nie powinien robić i co należało zrobić. Skoro moi drodzy macie tak ogromną wiedzę, nie dzielcie się nią za darmo na forach informacyjnych, pobierajcie za to opłaty, wtedy jedynymi odbiorcami będziecie wy sami, a świat stanie się lepszy. )

  Miejmy nadzieje, że młode pokolenie nie będzie tak prostolinijne, jak część osób zabierających głos w tej dyskusji.

  Rest in peace dla zmarłego, wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych !!!

  Pomyślcie ludzie zanim coś napiszecie, myślenie nie boli !!

 • Gość170km/h - niezalogowany 2019-09-16 21:24:40

  Drogi przedmówco, szkoda czasu na czytanie takich przeinetelektualizowanych dyrdymałów. Nie każdy życie i zdrowie swojej rodziny traktuje w tak błachostkowy i niepoważny sposób jak Ty. Niektórzy bezpieczeństwo i spokój swoich najbliższych traktują z inną atencją niż Ty i jest dla nich dużo bardziej istotne niż dla Ciebie. Ty taktujesz swoją Matkę, Ojca, Brata, czy Córkę jak gówno na trawniku. Bardzo im tego współczuję.
  Wszystkie powyższe teksty napisane są nie po to żeby się spełnić czy dowartościować jak to w przemądrzały sposób sugerujesz, ale z troski o swoich najbliższych i przyjaciół.
  A chodzi o to przede wszystkim, że NIE JEŹDZI SIĘ AUTEM PO WSI 170km/h !!! , bo jeżeli to ktoś świadomie robi to jest zwyczajnym potencjalnym mordercą a nie żadnym drifterem czy jak Wy tam się lubicie nazywać w swoim towarzystwie. Chodzi również o to, że w obliczu tej wielkiej tragedii, żaden z Was nie stał się o drobinę bardziej dojrzały i przewidujący o czym świadczą Wasze bezczelne wypowiedzi na forum. Sytuacja byłaby zupełnie inna gdyby jednak terrorysta kogoś zabił. Wtedy Wasze uświęcanie miejsca wypadku nie miałoby miejsca, ponieważ prosty lud by Was zlinczował za tak kontrowersyjną postawę, ponieważ morderców się nie czci w normalnym, zachodnioeuropejskim społeczeństwie a jeżeli ktoś to jednak robi to taką postawę uważa się za naganną. Idzcie wszyscy do kościoła się pomodlić za Kolegę i nie zaniedbujcie w żadnym wypadku oddawania mu czci w miejscu do tego przeznaczonym czyli na Jego grobie. Potraktujcie tę sprawę w sposób odpowiedzialny i dojrzały i nie czyńcie sobie i nam wszystkim na grobie i z tragedii Waszego Kolegi zabawy w primitywną wojenkę z mieszkańcami...raczej sugerowałbym wyciszenie i refleksję... a zrobicie jak Wam Wasze dorosłe umysły podpowiadają...

 • gość 180km/h - niezalogowany 2019-09-24 11:03:22

  "Wszystkie powyższe teksty napisane są nie po to żeby się spełnić czy dowartościować jak to w przemądrzały sposób sugerujesz, ale z troski o swoich najbliższych i przyjaciół"~~ troska o najbliższych poprzez komentarze :D Babcia, Mama, Tata, Synek i Córeczka na pewno są dumni z takiego troskliwego obrońcy i czują się najbezpieczniej z całej wsi !! Mało tego, Polska jest dumna ze ma takiego zawodnika obrońce xD !!! Jesteś gościu odporny na wiedzę, a ten komentarz do którego się odniosłeś miał na celu pokazać coś innego. Myśl dalej, może zrozumiesz.

 • Gość170km/h - niezalogowany 2019-09-30 15:05:14

  Konserwa level hard.
  Dorośniesz to pogadamy Gościu.
  Bywaj zdrów do tego czasu !

 • Laski - niezalogowany 2019-10-20 19:12:38

  nastepny kozak z wielka pasja....do zabijania niewinnych, przypadkowych ludzi.
  stuningowana fura.
  caly czas ten sam schemat...
  https://tvn24.pl/tvnwarszawa/bielany/smiertelny-wypadek-na-bielanach-nie-zyje-mezczyzna-1326027

 • prosze zwolnij - niezalogowany 2019-10-23 22:05:53

  cytat po wyadku na Sokratesa:
  - Z informacji jakie pozyskaliśmy można powiedzieć jedno, że sąsiad zabił sąsiada. To mieszkaniec ulicy przy Agorze, która jest naturalnym ciągiem ulicy Sokratesa. Wieloletni mieszkaniec. Mieszkaniec, który na co dzień był mechanikiem, przerabiał swój samochód. Przerabiał w taki sposób, że policja ma duże wątpliwości co do tego, czy ten samochód w ogóle powinien poruszać się po drogach publicznych - stwierdził Puchalski.

  Jak opisywał Puchalski, komisja uznała również, że przy zachowaniu prędkości dopuszczalnej do takiego wypadku by nie doszło. - W trakcie prac przychodzili do nas mieszkańcy, wśród których co najmniej jedna osoba była bezpośrednim świadkiem. Widziała, jak kierowca ruszał z piskiem opon z poprzedniej sygnalizacji, w sposób bardzo agresywny mijając kolejne przejścia na ulicy Sokratesa – relacjonował dyrektor ZDM.

  - Mieliśmy kierowcę, który pogwałcił wszystkie zasady ruchu drogowego. (...) Nie ma infrastruktury w stu procentach bezpiecznej. Możemy łagodzić skutki wypadków, natomiast jeśli dalej będzie przyzwolenie na brawurę wśród kierowców, jeśli nie będziemy eliminować tych pojedynczych wariatów ruchu drogowego, to nikt nie może się czuć bezpiecznie na ulicach - przekonywał Puchalski.

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez izabelin24.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

FIRESTARMEDIA
Michał Starnowski z siedzibą w Stare Babice 05-082, Izabelińska 20A

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"