9°C lekkie zachmurzenie

TEATR "BLIŻEJ NIEBA" ZAPRASZA…

uroczystosci-festyny-rajdy-koncerty, TEATR BLIŻEJ NIEBA ZAPRASZA… - zdjęcie, fotografia

Teatr "Bliżej Nieba", to mieszkańcy i przyjaciele Parafii Objawienia Pańskiego w Bliznem. Jest to zgrana grupa osób dorosłych, których połączyła pasja i potrzeba opowiadania o tym, co ważne. Działają charytatywnie i rozwijają się od czterech lat. Tworzą zespół, który dzięki swoim chęciom, talentom i wielkiemu zaangażowaniu prezentuje spektakle na wysokim poziomie artystycznym.

 

Swoją działalność rozpoczęli we wrześniu 2015 r. i do tej pory zrealizowali 4 przedstawienia: Osiołek z Betlejem (premiera styczeń 2016), Gazetowe Miasteczko (premiera czerwiec 2016), Wielki wyścig osiołka (premiera styczeń 2017) i Bajka o Dobrym Wilku (premiera październik 2017).

 

Teatr "Bliżej Nieba" zaprasza wszystkie dzieci i rodziców na najnowsze przedstawienie pt. "Bajka o Dobrym Wilku". Najbliższe spektakle odbędą się:

 

1. W piątek, 9 marca 2018 roku o godz. 18:00 w auli widowiskowej Szkoły Podstawowej w Zielonkach-Parceli przy ul. Południowej 2

2. W sobotę, 7 kwietnia 2018 r. o godz. 12:00 Centrum Kultury Izabelin w Izabelinie przy ul. Matejki 21. Wstęp wolny.

 

Jednocześnie pragniemy poinformować, że Teatr "Bliżej Nieba" jest na portalu PolakPotrafi.pl, gdzie zbiera na sprzęt niezbędny do wystawiania swoich spektakli. Grupa z Bliznego chciałaby uzbierać 8,5 tysiąca z przeznaczeniem na zestaw 4 mikrofonów bezprzewodowych nagłownych, projektor + ekran i scenografię, tj. baner z nadrukiem.

 

Zapraszając na przedstawienia i prosząc o wsparcie informujemy, że w niedalekich planach jest realizacja nowego przedstawienia pt. "Konik na biegunach".

 

Zebrała Redakcja

 

TEATR "BLIŻEJ NIEBA" ZAPRASZA… komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się