ŚMIERTELNE POTRĄCENIE PRZY CMENTARZU

interwencje, ŚMIERTELNE POTRĄCENIE CMENTARZU - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
izabelin24.pl 15/12/2017 08:16

Jedna osoba zginęła, a druga w stanie ciężkim została odwieziona do szpitala.

 

Jak już wstępnie informowaliśmy, w dniu wczorajszym, tj. 14 grudnia 2017 roku około godz. 16.00 w Izabelinie C na ul. Fedorowicza doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia.

 

Kierująca samochodem BMW (rejestracja WZ), jadąc ul. Fedorowicza od strony Hornówka, w okolicach przykościelnego cmentarza potrąciła dwie starsze osoby. Jedna z nich (mężczyzna) zmarł na miejscu, zaś kobieta w stanie ciężkim została odwieziona do szpitala. Osoby poszkodowane mieszkały w miejscowości Mariew (gm. Stare Babice). Zmarły w przeszłości był nauczycielem i dyrektorem Szkoły Podstawowej w Zaborowie, jak również jeszcze do niedawna piastował funkcję Sołtysa wsi Mariew i Budy.

 

Nieznane są okoliczności i przebieg samego zdarzenia. Przez cały wieczór droga była zablokowana, a policjanci ustalali fakty, Na miejscu obecny był również Prokurator.

 

Do zdarzenia doszło w czasie, gdy widoczność w związku z panującą aurą była ograniczona (deszcz, szarówka). Nie jesteśmy w stanie potwierdzić, czy działało już oświetlenie uliczne.

 

Osoby, które zostały poszkodowane przechodziły przez jezdnię w miejscu oznakowanym. Po zakończonych w Izabelinie uroczystościach pogrzebowych udawały się z cmentarza na parking do samochodu.

 

zebrał: Michał Starnowski

 

Reklama

ŚMIERTELNE POTRĄCENIE PRZY CMENTARZU komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 09:29:28

    Smutne

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 09:29:54

    Smutne

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 09:35:32

    kolejny morderca musiał zabić

  • WiRyz - niezalogowany 2017-12-15 09:37:28

    Straszny wypadek - współczuję całej rodzinie - to mój kolega ze Liceum w Błoniu.

  • Aga - niezalogowany 2017-12-15 09:54:00

    Wyrazy współczucia dla rodziny oby starsza Pani jak najszybciej powróciła do zdrowia.

  • gość 2017-12-15 12:12:23

    Wyrazy współczucia dla rodziny.

  • Paulina - niezalogowany 2017-12-15 12:55:36

    Przejezdzalam tamtędy ok godziny 15:50. Potrącenie musialo zdarzyc sie doslownie chwile wczesniej poniewaz na miejscu nie bylo jeszcze ani karetki ani policji. Oświetlenie uliczne nie bylo jeszcze włączone

  • gość 2017-12-15 18:42:07

    Strasznie mi przykro, współczuję

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 20:46:41

    Współczuję Rodzinie, brak słów. Widoczność była dobra. Nie rozumiem tylko kobiety, która prowadziła samochód i wiozla małe dziecko!

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 21:52:24

    Moim zdaniem to wina braku oświetlenia na tej drodze i 0 oświetlenia na pasach .

  • gość - Truskaw - niezalogowany 2017-12-16 09:15:20

    Szczere kondolencje dla rodziny poszkodowanych. Nie raz ja sam i moja rodzina przez to przejście przechodzimy. Nie raz też na właśnie tej jezdni jestem wyprzedzany "na trzeciego" przez właśnie takie panie lub panów w BMW (nie mam nic do tej marki, raczej do stanu umysłu części jej posiadaczy), do których "świat należy", bo "odnieśli sukces w życiu zawodowym", a także jeżdżą "szybko i bezpiecznie" i tak dalej. Ich nonszalancja i całkowicie niezachwiana wiara we własne umiejętności jako kierowca, tworzą zabójczą, jak widać, mieszankę. Nie zmienia to faktu, że odcinki między Lipkowem a Hornówkiem i Hornówkiem a kościołem w Izabelinie to błaganie na kolanach o wypadek - brak chodników, kiepskie oświetlenie lub jego brak i wybiegająca regularnie z lasu zwierzyna. Droga jest prosta, bez żadnych barier ograniczających prędkość, a las tworzy podświadome wrażenie, że nie jest się w terenie zabudowanym i noga sama ciśnie do setki.... Trzecią rzeczą jest prawie zerowa świadomość pieszych w sprawie noszenia odblasków. W tym lesie naprawdę nic nie widać po zmroku. Jeszcze raz kondolencje.

  • Gość - niezalogowany 2017-12-16 10:43:02

    To samo w Laskach przy Topazie. Przejscie nieoznakowane, nieoswitelone. Kolejna osoba potracona.. nie wiem jak dlugo trzeba czekac by wladze zadbaly o podstawowe bezpieczeństwo pieszego. ..

  • Gość - niezalogowany 2017-12-16 18:22:45

    Tragedia dla Pani prowadzacej samochod i dla rodziny poszkodowanych

  • gość 2017-12-16 19:30:50

    ale jak w terenie zabudowanym wiedzac ze sa pasy mozna jechac 80 na godz. kobieta jadaca tym BMW byla swiadoma poniewaz jezdzi tam codziennie i mozna jej tylko wspolczuc braku wyobrazni .

  • Gość - niezalogowany 2017-12-18 00:47:26

    druga osoba zmarła też A kierowca który to zrobił ma na sumieniu dwa życia Ale czy kierowca ma wogole sumienie ??

  • Gość - niezalogowany 2017-12-18 00:47:53

    druga osoba zmarła też A kierowca który to zrobił ma na sumieniu dwa życia Ale czy kierowca ma wogole sumienie ??

  • gość 2017-12-18 11:35:28

    Druga osoba żyje, proszę nie rozpowiadać nieprawdziwych informacji.

  • gość 2017-12-18 19:41:33

    druga osoba zyje i prosi o modlitwe i ten kto ma resztki rozumu niech takich bredni nie pisze na forum publicznym!!!!!!!

  • gość 2018-01-03 19:42:51

    Może wkońcu ktoś oświetli to miejsce ? Sam jeżdżę bardzo często tą drogą i po zmroku nie widać tam nic ! Ja mam ten nawyk że zwalniam przed pasami ale mimo wszystko odcinek drogi jak i pasy tam to jest dramat!!

Dodajesz jako: |