9°C lekkie zachmurzenie

SGH - PROJEKT "CEMS CHANCE"

Projekt skierowany jest do uczniów III klasy gimnazjum oraz I klasy szkoły ponadgimnazjalnej, zgłoszenia do 14 listopada br.

 

Co chciałbym robić w przyszłości? Kim chciałbym być? Czy iść na studia? A jak tak, to gdzie? Na jaki kierunek?

 

Jeżeli na chociaż jedno pytanie odpowiedziałeś "nie wiem"- nie martw się, my także nie wiedzieliśmy. Dlatego stworzyliśmy inicjatywę, która pomoże Wam znaleźć odpowiedź na te trudne pytania, na które (niestety) kiedyś trzeba będzie odpowiedzieć.
 

CEMS Chance to projekt skierowany do uczniów III klasy gimnazjum oraz I klasy szkoły ponadgimnazjalnej, tworzony przez studentów Szkoły Głównej Handlowej by pomóc zdolnym osobom z utrudnionym startem w dorosłe życie.

 

Przez 4 dni spędzone w Warszawie będzie czekała na Was moc atrakcji w postaci inspirujących spotkań z prelegentami o niesamowitym dorobku życiowym, którzy pomogą Wam ukierunkować Wasze plany oraz wskazać drogę ich realizacji. Poznacie rówieśników w takiej sytuacji jak Wy i zdobędziecie przyjaźnie na całe życie. Zabierzemy Was na najciekawsze atrakcje w stolicy i zapewnimy byście przez te 4 dni nie poczuli ani przez chwilę znudzenia. I najważniejsze- poznacie nas, organizatorów, którzy pokonali różne przeszkody życiowe by być w tym miejscu, w którym teraz są. Nawet będzie dane Wam poznać uczestników poprzednich edycji, którzy dziś koordynują z nami ten projekt!

 

Brzmi nieźle? Zdecydowanie! Jedyne co trzeba zrobić, by wziąć udział w CEMS Chance to wypełnić formularz zgłoszeniowy i pokazać nam, że to właśnie Ty powinieneś znajdować się w wyróżnionej 40-tce uczestników, która przeżyje tę przygodę razem z nami! Projekt jest projektem charytatywnym, a co za tym idzie - darmowym. Jako uczestnik nie pokrywasz żadnych opłat od momentu przyjazdu do Warszawy.

 

Warto spełniać marzenia - pozwól nam pomóc Ci spełnić Twoje! Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz na www.cemschance.pl. Czekamy na Wasze aplikacje od 1 do 14 listopada!

 

SGH - PROJEKT "CEMS CHANCE" komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się