0°C zamglenie

RUSZYŁA ROZBUDOWA OŚRODKA ZDROWIA W IZABELINIE

Jak informuje izabeliński Urząd Gminy, nowy budynek ma być gotowy we wrześniu 2018 roku.

 

Jako jedno z istotnych zadań i działań realizowanych przez Urząd Gminy Izabelin i gminne jednostki w III kwartale 2017 roku wymienia się rozpoczęcie rozbudowy Ośrodka Zdrowia u zbiegu ul. Matejki i ul. Tetmajera.

 

Urząd Gminy Izabelin informuje, że rozstrzygnięto postępowania przetargowe na rozbudowę Ośrodka Zdrowia w Izabelinie. Najkorzystniejszą ofertę, spośród 3 złożonych, przedstawiła firma SYLEN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z Warszawy, ofertując 3.576.840 zł za realizację zamówienia. Zakres prac obejmuje wykonanie trzykondygnacyjnego budynku wraz z łącznikiem do istniejącego budynku, o łącznej kubaturze 3.395,64 m3 (powierzchnia użytkowa 908,63 m2) oraz zagospodarowanie terenu. W związku z wyborem oferty wykonawcy, zawarta została umowa, która przewiduje zakończenie inwestycji do 30 września 2018 r.


Zdjęcia wykonane zostały w sobotę, 14 października 2017 roku. Patrząc na zamieszczoną wizualizację zagospodarowania terenu, która dostępna jest na stronie internetowej Urzędu Gminy wydawać się może, że będzie ładnie, z tym, że jak to przy ośrodku zdrowia - parkingów będzie "jak na lekarstwo".

 

zebrał: Michał Starnowski

 

RUSZYŁA ROZBUDOWA OŚRODKA ZDROWIA W IZABELINIE komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się