0°C mgła

POWAŻNY WYPADEK W TRUSKAWIU

Niejasne okoliczności i osoba ranna w zdarzeniu drogowym.

 

2 stycznia 2018 roku tuż po 21.30 w Truskawiu na ul. 3 Maja (nieopodal starej pętli i ul. Parkowej) doszło do zdarzenia drogowego, w którym poszkodowany został mężczyzna (prawdopodobnie mieszkaniec Truskawia w wieku około 40 lat).

 

Samochód Mitsubishi Lancer jadąc od strony Warszawy przeciął oś jezdni i z pełnym impetem uderzył w ogrodzenie jednej z posesji oraz skosił słup telekomunikacyjny (telefoniczny). Nieznane nam są okoliczności w jakich doszło do zdarzenia. Na miejscu mówiono o tym, że do zdarzenia doszło podczas wyprzedzania innego pojazdu, przy czym wskazywano, że kierowca Mitsubishi wcześniej nie zatrzymał się do rutynowej policyjnej kontroli i uciekał przed policjantami. Czy kierowca był pod wpływem alkoholu i jakie ostatecznie były okoliczności zdarzenia ustali Policja.

 

Na miejscu interweniowały służby: Policja, Pogotowie Ratunkowe i Straż Pożarna (w tym OSP Izabelin). Kierujący pojazdem z licznymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala.

 

Droga na czas prowadzenia czynności ratowniczych, a następnie policyjnych była zablokowana, a autobusy kursowały tylko do początku Truskawia (zakręcały na starej pętli).

 

Michał Starnowski

 

POWAŻNY WYPADEK W TRUSKAWIU komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się