14°C pochmurno z przejaśnieniami

PIŁKARSKIE HALOWE MISTRZOSTWA IZABELINA

W ostatni weekend stycznia (30-31) 2016 roku w Izabelinie rozegrano 3 edycję Halowych Mistrzostw Izabelina.

W turnieju wzięło udział 12 zespołów, które zostały podzielone na 3 grupy po 4 zespoły.   Drużyny które wzięły udział w turnieju: MECHANICZNE SZKOLNE, RONDO LASKI, LA FURIA, ARMAGEDON, DJ, FC OCHOTA , FC ARKUSZOWA , KS BLIZNE, PARTYZANT, POPRZECZNIAK POGROSZEW,  JEDNI Z LEPSZYCH, PZU SPORT TEAM.   Turniej podzielono na dwa etapy. W sobotę, 30 stycznia odbyła się faza grupowa, która wyłoniła 8 najlepszych zespołów. Drużyny te zostały podzielone na 2 grupy i następnego dnia, tj. w niedzielę rozegrano kolejną, drugą fazę turnieju. Do półfinałów awansowały: Partyzant i Poprzeczniak Pogroszew z grupy 1 oraz z grupy 2 - FC Ochota i PZU Sport Team.   Po rozegraniu wszystkich meczów wyłoniono najlepszych. Trzecie miejsce zajęła FC Ochota wygrywając w meczu z Partyzantem, zaś turniej wygrała drużyna PZU Sport Team pokonując w finale drużynę Poprzeczniak Pogroszew.   Wyłoniono też Najlepszego zawodnika (Krzysztof Zwoliński z Partyzanta), króla strzelców (Bartek Gołaszewski z FC Ochota – 12 bramek) i najlepszego bramkarza (Piotr Gryżewski z DJ).   Organizator Turnieju - Mateusz Żurkowski