0°C mgła

PIKNIK RODZINNY W IZABELINIE B

W niedzielne popołudnie, w dniu 28 maja 2017 roku Mieszkańcy Izabelina B spotkali się na III integracyjnym „Pikniku Rodzinnym”.

 

Spotkanie, które rozpoczęło się o godz. 14.00 pościągało wiele osób, które całymi rodzinami przyszły w pogodny dzień, aby wspólnie poświętować, pobawić się i oczywiście skorzystać ze wszystkich atrakcji, jakie zostały przygotowane przez organizatorów, tj. Radnych (Teresę Skowrońską i Tomasza Urbańskiego), Sołtys Elżbietę Kowalczyk i Radę Sołecką. Dobrej zabawy życzył wszystkich zebranym przybyły na spotkanie Wójt Gminy Izabelin Witold Malarowski w towarzystwie Pani Sołtys.

 

Nie zabrakło Strażaków z Izabelina i Lasek, którzy zaznajamiali zebranych ze swoimi wozami bojowymi i strażackim sprzętem oraz babickich Policjantów z Komendy Powiatowej Policji, którzy prezentowali swoje wyposażenie. Dużą frajdą okazała się mokra zabawa ze strażacką sikawką Podobnie jak w latach ubiegłych, na placu zabaw przy ul. Zagłoby toczyły się liczne gry i zabawy dla najmłodszych. Był też konkurs na najładniejsze rysunki, malowanie buziek i wata cukrowa.

 

Na spragnionych jedzenia czekały smaczne, grillowane przekąski oraz strażacka grochówka. Z głośników leciała też muzyka, więc można było pośpiewać i potańczyć.

 

Piknik został sfinansowany z budżetu Gminy Izabelin w ramach Funduszu Sołeckiego Izabelina B.

 

Michał Starnowski

 

PIKNIK RODZINNY W IZABELINIE B komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się