0°C zamglenie

PIKNIK RODZINNY W IZABELINIE

27 maja 2017 roku na w okolicach budynków gminnych w Izabelinie odbył się Piknik Rodzinny.

 

Piknik, podczas którego świętowano 10. lecie powstania Centrum Kultury Izabelin oraz Dzień Samorządu Terytorialnego rozpoczął się o godz. 12.00. Z tej okazji na parkingu koło urzędu wystawione zostało stanowisko Urzędu Gminy Izabelin i GPWiK Mokre Łąki. Obecni mieli możliwość oddać głos w konsultacjach społecznych statutów sołectw gminy Izabelin, wypełnić ankietę dot. Dziennego Domu Pobytu dla Osób Starszych, zapoznać się z projektem nowego Ośrodka Zdrowia, strefy rekreacji i sportu oraz planami zagospodarowania przestrzennego, porozmawiać z przedstawicielami GPWiK na temat planowanych inwestycji wodociągowo-kanalizacyjnych.

 

Ponadto na parkingu stanęła wielka scena, na której przez cały czas odbywały się koncerty muzyczne i pokazy. Nie zabrakło więc występów grup, które trenują w CKI. Kiedy przedstawiciel Naszej Redakcji odwiedzał piknik, na scenie prezentowali swoje możliwości wokalne: Chór "Echo" i Zespół Wokalny "Wokaliza". Było oczywiście wiele innych występów, w tym również pokazy sztuk walki i szermierki. Specjalnie z myślą o dzieciach i młodzieży przygotowana została strefa zabaw, miasteczko ruchu drogowego oraz strzelnica pneumatyczna i fotobudka. Nie zabrakło też pawilonów i miejsc, w których prezentowały się lokalne firmy.

 

Oprócz tego zespół z karetki pogotowia prezentował medyczne wyposażenie swojego ambulansu i instruował zainteresowanych w jaki sposób prawidłowo udzielać pierwszej pomocy. Około godz. 17.00 zagrała Kapela Czerniakowska, a piknik zakończyła dyskoteka na świeżym powietrzu.

 

Michał Starnowski

 

PIKNIK RODZINNY W IZABELINIE komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się