7°C pochmurno z przejaśnieniami

PIKNIK INTEGRACYJNY MIESZKAŃCOW SOŁECTWA IZABELIN C

W sobotę 16 września 2017 roku na Polanie Jakubów (przy Dyrekcji KPN ul. Tetmajera 38) w godz. 14.00-18.00 odbył się I Piknik Integracyjny Mieszkańców Izabelina C.

 

Piknik zorganizowano z inicjatywy Sołtysa Ryszarda Gawina i Rady Sołeckiej Izabelina C, a sfinansowano z budżetu Gminy Izabelin w ramach przyznanego funduszu sołeckiego na 2017 rok.

 

Wszystkim Mieszkańcom Izabelina C (i tym starszym i tym młodszym), którzy zdecydowali się wziąć udział w sąsiedzkiej integracji, zagwarantowano szereg atrakcji. Były więc przejażdżki konne, wozy straży pożarnej, stanowiska Szkoły Rodzenia, Szlachetnej Paczki i GPWiK Mokre Łąki. W pobliżu placu zabaw stanęła też duża dmuchana zjeżdżalnia. Na Pikniku Integracyjnym można było zapoznać się z fauną i florą Kampinoskiego Parku Narodowego. Była też strawa dla ciała: ognisko z kiełbaskami, grill i strażacka grochówka oraz konkurs na najlepsze ciasto domowego wypieku. Mieszkańcy Izabelina C mieli również możliwość zgłoszenia swoich pomysłów do przyszłorocznego funduszu sołeckiego.

 

Michał Starnowski - zdjęcia z godz. 14.30

 

PIKNIK INTEGRACYJNY MIESZKAŃCOW SOŁECTWA IZABELIN C komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się