9°C słabe opady deszczu

NOWY LOKAL W IZABELINIE

Ogłoszenia, reklamy, LOKAL IZABELINIE - zdjęcie, fotografia

PUB WIŚNIA & PIZZERIA ADRIANO

 

W sobotę, 1 września 2018 roku w Izabelinie przy ul. Poniatowskiego 7 rusza nowy, inny niż wszystkie dotychczas lokal, w którym oprócz smacznego jedzenia i picia będzie można także posiedzieć, pogadać i obejrzeć transmisje z wydarzeń sportowych.

 

Już na wstępie warto zaznaczyć, że nowy lokal to pierwszy z prawdziwego zdarzenia pub w Izabelinie, stąd też i nazwa PUB WIŚNIA & PIZZERIA ADRIANO. Lokal, który znajdziecie w izabelińskim pasażyku (rynku) przy ul. Poniatowskiego 7 (na I piętrze) będzie czynny codziennie od godz. 12 do ostatniego gościa. Oprócz 200 metrowej sali dostępny będzie również fajny ogródek w dziedzińcu, co zagwarantuje wyjątkową, niepowtarzalną atmosferę.

 

Klienci znajdą tutaj duży wybór piw z browarów regionalnych (czeskich i włoskich), jak również serwowane będą tu różne drinki. Na amatorów smacznego jedzenia będą czekać: włoskie pizzy, lasagne, spaghetti, rożne przekąski oraz naleśniki tiramisu z owocami. Jedzenie będzie można spożyć na miejscu lub zamówić na wynos.

 

PUB WIŚNIA & PIZZERIA ADRIANO będzie też sprzyjać organizacji imprez okolicznościowych (urodzin, imienin, spotkań z przyjaciółmi, spotkań firmowych), gdzie będzie możliwe zamówienie indywidualnego menu. Dla gości w ponad 200 metrowym lokalu mogą być także transmitowane najważniejsze mecze, czy gale kodowane ksw, zaś na miłośników wbijania bil będzie czekać pełnowymiarowy stół bilardowy.

 

Zapraszamy więc wszystkich Mieszkańców gminy Izabelin i okolic, zachęcamy do odwiedzin, jak również organizowania różnych imprez okolicznościowych Zapewniamy, że dzięki naszej kuchni i wystrojowi, w miłej atmosferze będziecie tu mogli spędzać czas. Już dziś życzymy miłych wrażeń i wspomnień związanych z odwiedzinami naszego lokalu, jednocześnie informujemy, że rezerwacje przyjmujemy pod numerem telefonu 721-372-671.

 

Ps. Celowo daliśmy zdjęcie poglądowe - zapraszamy Was do osobistych odwiedzin i sprawdzenia jak u nas jest naprawdę.

 

PUB WIŚNIA & PIZZERIA ADRIANO

NOWY LOKAL W IZABELINIE komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się