9°C pochmurno z przejaśnieniami

NIEBEZPIECZNIE NA SIERAKOWSKIEJ

Mieszkańcy alarmują naszą Redakcję.

 

Mieszkańcy Izabelina C alarmują naszą Redakcję w związku z niebezpieczeństwem, jakie czyha na rowerzystów na ul. Sierakowskiej na skrzyżowaniu z ul. Chłopickiego. Otóż oznakowana znakami pionowymi asfaltowa ścieżka rowerowa przy ul. Chłopickiego kończy się niebezpiecznym uskokiem, co widać na załączonych zdjęciach.

 

Niebezpieczeństwo dotyczy wszystkich uczestników ruchu drogowego, którzy mają zamiar korzystać z tej formy komunikacji, tj. rowerzystów dorosłych i dzieci. Sprawę zgłoszono do UG Izabelin.

 

Michał Starnowski 

 

NIEBEZPIECZNIE NA SIERAKOWSKIEJ komentarze opinie

  • Tata na rowerze - niezalogowany 2018-07-14 11:54:49

    Z mojego krutkiego doświadczenia , jestem bardzo zawiedziony z ścieżki rowerowej . Wiele bezpieczniej czuję się na jezdni , na której uczestnicy znają zasady ruchu drogowego. Miałem nadzieję , że syn od września zacznie rowerem dojeżdżać do szkoły. Niestety totalna samowola , nie wiem czy nieznajomość zasad wśród pieszych i rowerzystów, czy prostactwo ? Sam projekt wprowadza wiele zamieszania tj. Częste zmiany z prawej na lewą stronę ścieżki rowerowej względem chodnika , krawężniki itp plus pozostawione auta na podjazdach w praktyce uniemożliwiają jazdę na rowerze ! Rasowym rowerzystom pozostaje mieć nadzieję na wyrozumiałość funkcjonariuszy policji bo nie wyobrażam sobie grupy kolaży jadących taką ścieżką a prawo im to nakazuje a więc ścieżka która miała służyć rowerzystom w praktyce ich dyskryminuje .

  • gość 2018-07-15 11:46:41

    Treść komentarza...

  • Tata na rowerze - niezalogowany 2018-07-15 11:52:44

    Witam , po lipcowych opadach . Ulica Sierakowska , została praktycznie zalana , na odcinku graniczącym z ścieżką rowerową .

Dodajesz jako: Zaloguj się