0°C mgła

NIEBAWEM NOWA SIENKIEWICZA

Tylko te terminy coś są "od czapy"

 

Jak informują: Urząd Gminy Izabelin i Zarząd Dróg Powiatowych zs. w Ożarowie Mazowieckim, niebawem ruszy przebudowa ul. Sienkiewicza w Izabelinie B - od ul. 3 Maja do ul. Charłampa. Będą więc utrudnienia w ruchu. Kiedy można się ich spodziewać?? Niebawem, choć pewności terminowej nie ma. Tablica umieszczona w Izabelinie informuje, że od 19-30 listopada br. (fot. 1), zaś napis na drugiej tablicy i kolejnej zainstalowanej w gm. Stare Babice głosi, że od 12-17 listopada br. (fot. 2). Nasza redakcja jest w trakcie ustalania powyższego.


EDIT: Prawdopodobne jedna tablica dotyczy odcinka drogi od 3 Maja do Sapiechy a druga tablica odcinka od Sapiechy do Charłampa. Zarządca drogi ma to wyjaśnić.


Zakres robót może nie jest taki, jak oczekiwaliby mieszkańcy i urzędnicy, ale "tak krawiec kraje, jak mu materiału staje". 

 

Cyt. ze strony internetowej Urzędu Gminy w Izabelinie: 

Zakresem prac polegających na wykonaniu nakładki asfaltowej jezdni oraz modernizacji chodnika będzie objęty odcinek ulicy Sienkiewicza  od ul. 3 Maja do ul. Jana Kazimierza. 

Koszt realizacji zadania wynosi 1 642 276,07 zł brutto. ZDP przekazał Wykonawcy plac budowy w dniu 16 października na okres do 30 listopada 2018 r., kiedy to upływa termin końcowy realizacji zadania. 

 

Zebrał: Michał Starnowski

NIEBAWEM NOWA SIENKIEWICZA komentarze opinie

  • Kamil - niezalogowany 2018-11-09 13:32:52

    Miała być ścieżka rowerowa do samych Babic

Dodajesz jako: Zaloguj się