0°C zamglenie

JUŻ SĄ: LOGO WSI I NOWY PRZEJAZD

Miło Cię Widzieć…

 

Już jest - tablica, tzw. "witacz" z logo wsi Laski - oznajmili 29 grudnia 2017 roku całej Gminie Izabelin, a w szczególności swoim Mieszkańcom Sołtys Stanisław Macias wraz z członkami Rady Sołeckiej.

 

Witacz stanął przy wjeździe do wsi na skrzyżowaniu ul. 3 Maja i Łąkowej. Wraz z hasłem "Miło Cię Widzieć" prezentuje się wspaniale.

 

Przypomnijmy, że logo wsi Laski powstało podczas warsztatów dla mieszkańców, a tablica została sfinansowana z budżetu sołeckiego wsi Laski na rok 2017.

 

Co poza tym jeszcze słychać w Laskach? Wprawdzie prace jeszcze nie zostały odebrane, a inwestycja wciąż jest niedokończona, ale można już korzystać z nowego przejazdu: Klaudyńska-Łąkowa. Inwestycja realizowana jest przez Gminę Izabelin przy wsparciu finansowym Gminy Stare Babice. Droga ta bowiem zlokalizowana jest na granicy dwóch miejscowości: izabelińskich Lasek i babickiego Klaudyna.

 

zebrał: Michał Starnowski

 

JUŻ SĄ: LOGO WSI I NOWY PRZEJAZD komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-12-31 18:18:43

    Zwłaszcza to połaczenie pomiędzy nowo położonym asfaltem na Klaudynskiej a Łąkową - 20 metrów błota. Gratuluję, jak za PRL, Bareja.

  • gość 2018-01-02 19:49:18

    Dla mnie najlepszym ;) pomysłem jest zdejmowanie 3 letniej kostki fazowej z chodnika na 3 maja w Izabelinie i robienie w jej miejsca nowej kostki bezfazowej nazywając ją ścieżką rowerową (naprawdę będzie to ciąg pieszo-rowerowy po którym pędzić będą wszechobecni kolarze wszak drogą im nie będzie wolno - ten kto to wymyślił powinien za przebudowę zapłacić z własnej kieszeni )

  • gość 2018-01-07 14:42:29

    słabo trochę z tym hasłem w kontekście oryginalności jak i pewnego zakładu :(

Dodajesz jako: Zaloguj się