-2°C pochmurno z przejaśnieniami

DRUGA WYGRANA PIŁKARZY RYSIA

W sobotę, 25 marca 2017 roku piłkarze Rysia Laski rozegrali swój drugi mecz w rudzie wiosennej w Lidzie Okręgowej (grupa: Warszawa II).

Po pierwszym, wygranym na wyjeździe meczu z Okęciem Warszawa (1:0), w sobotę o godz. 16.00 Nasi piłkarze (w zielonych strojach) na własnym boisku zmierzyli się z drużyną FC Lesznowola.

W pierwszej połowie obserwowaliśmy nerwową, ostrą walkę pomiędzy obydwoma drużynami. Pomimo licznych fauli, odgwizdanych rzutów wolnych i wyzwisk kierowanych z trybun w stronę sędziego w pierwszych 45 minutach bramka nie padła.

Worek rozwiązał się dopiero w drugiej połowie. GKS Ryś Laski (obecnie na 8 miejscu w tabeli) wygrał 2:0 z klasyfikowaną na ostatnim miejscu drużyną z Lesznowoli.