<![CDATA[izabelin24.pl - ]]> http://izabelin24.pl/rss pl <![CDATA[TRENING NA ŚWIEŻYM POWIETRZU]]> http://izabelin24.pl/artykul/trening-na-swiezym/197131 Friday, 24 March 2017 13:45:26 +0200 <![CDATA[ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW IZABELINA B]]> http://izabelin24.pl/artykul/zebranie-mieszkancow/196974 Thursday, 23 March 2017 14:38:52 +0200 <![CDATA[BEZPŁATNE TRENINGI SPORTOWE W LASKACH]]> http://izabelin24.pl/artykul/bezplatne-treningi-sportowe/196801 Wednesday, 22 March 2017 14:45:45 +0200 <![CDATA[LEGIA MTB MARATON W LASKACH]]> http://izabelin24.pl/artykul/legia-mtb-maraton-w-laskach/196451 Monday, 20 March 2017 15:00:10 +0200 <![CDATA[WYSTĘP PIOTRA BAŁTROCZYKA W CKI]]> http://izabelin24.pl/artykul/wystep-piotra-baltroczyka/196430 Monday, 20 March 2017 12:46:56 +0200 <![CDATA[ZAPROSZENIE NA FILM "ŚWIĘTY Z IZABELINA".]]> http://izabelin24.pl/artykul/zaproszenie-na-film-swiety/196399 Monday, 20 March 2017 10:50:45 +0200 <![CDATA[MATKA BOŻA FATIMSKA - SPOTKANIE W CKI]]> http://izabelin24.pl/artykul/matka-boza-fatimska/195931 Thursday, 16 March 2017 13:20:41 +0200 <![CDATA[PROTEST NA ŻYWO W TVP 3]]> http://izabelin24.pl/artykul/protest-na-zywo-w-tvp/195266 Sunday, 12 March 2017 20:13:22 +0200 <![CDATA[STRAŻACKIE PODSUMOWANIE W LASKACH]]> http://izabelin24.pl/artykul/strazackie-podsumowanie/195227 Sunday, 12 March 2017 09:59:29 +0200 <![CDATA[DE MONO AKUSTYCZNIE]]> http://izabelin24.pl/artykul/de-mono-akustycznie/195163 Saturday, 11 March 2017 11:05:28 +0200 <![CDATA[SPRAWDŹ JAKIE IMIONA NADAWANO W NASZEJ GMINIE W 2016 R.]]> http://izabelin24.pl/artykul/sprawdz-jakie-imiona/139595 Friday, 24 February 2017 12:57:14 +0200 <![CDATA[DWIE OSOBY RANNE W TRUSKAWIU]]> http://izabelin24.pl/artykul/dwie-osoby-ranne-w-truskawiu/123450 Tuesday, 14 February 2017 20:17:09 +0200 <![CDATA[PROJEKT "KAMPINOSKIE BAGNA"]]> http://izabelin24.pl/artykul/projekt-kampinoskie/123043 Saturday, 11 February 2017 16:44:26 +0200 <![CDATA[Z SESJI RADY GMINY IZABELIN]]> http://izabelin24.pl/artykul/z-sesji-rady-gminy-izabelin/122952 Friday, 10 February 2017 14:58:11 +0200 <![CDATA[WIELKI WYŚCIG OSIOŁKA]]> http://izabelin24.pl/artykul/wielki-wyscig-osiolka/122356 Monday, 6 February 2017 19:10:18 +0200 <![CDATA[WIDOWISKO MUZYCZNE "PASTORAŁKA"]]> http://izabelin24.pl/artykul/widowisko-muzyczne-pastoralka/122336 Monday, 6 February 2017 15:48:19 +0200 <![CDATA[KOLIZJA DWÓCH POJAZDÓW W IZABELINIE]]> http://izabelin24.pl/artykul/kolizja-dwoch-pojazdow/122170 Saturday, 4 February 2017 22:25:51 +0200 <![CDATA[ODDALIŚMY KOLEJNE LITRY KRWI, POZNALIŚMY NOWE SPRZĘTY W OSP LASKI]]> http://izabelin24.pl/artykul/oddalismy-kolejne-litry/121333 Sunday, 29 January 2017 19:58:08 +0200 <![CDATA[WALNE ZEBRANIE W OSP IZABELIN]]> http://izabelin24.pl/artykul/walne-zebranie-w-osp/121296 Sunday, 29 January 2017 15:35:12 +0200 <![CDATA[DOROCZNY KONCERT KOLĘD W IZABELINIE]]> http://izabelin24.pl/artykul/doroczny-koncert-koled/114196 Monday, 23 January 2017 13:06:52 +0200 <![CDATA[PRZEDSTAWIENIE JASEŁKOWE W LASKACH]]> http://izabelin24.pl/artykul/przedstawienie-jaselkowe/113104 Sunday, 15 January 2017 15:47:14 +0200 <![CDATA[KONCERT KOLĘD "WIGILIA W POLSKIEJ TRADYCJI"]]> http://izabelin24.pl/artykul/koncert-koled-wigilia/113051 Saturday, 14 January 2017 19:44:19 +0200 <![CDATA[SZTUCZNE LODOWISKO W IZABELINIE]]> http://izabelin24.pl/artykul/sztuczne-lodowisko-w/112157 Sunday, 8 January 2017 12:27:32 +0200 <![CDATA[KONCERT NOWOROCZNY - "KONCERT WIEDEŃSKI"]]> http://izabelin24.pl/artykul/koncert-noworoczny/112147 Sunday, 8 January 2017 11:57:10 +0200 <![CDATA[ORSZAK TRZECH KRÓLI]]> http://izabelin24.pl/artykul/orszak-trzech-kroli/112062 Friday, 6 January 2017 18:57:11 +0200 <![CDATA[CIEKAWA SOBOTA W CENTRUM KULTURY]]> http://izabelin24.pl/artykul/ciekawa-sobota-w-centrum/108935 Sunday, 11 December 2016 15:18:23 +0200 <![CDATA[MIKOŁAJKI W CENTRUM KULTURY]]> http://izabelin24.pl/artykul/mikolajki-w-centrum/108414 Tuesday, 6 December 2016 20:30:17 +0200 <![CDATA[SPOTKANIE Z OJCEM LEONEM KNABITEM]]> http://izabelin24.pl/artykul/spotkanie-z-ojcem-leonem/108228 Monday, 5 December 2016 16:06:32 +0200 <![CDATA[OD...DAJESZ, CHŁOPIE, OD...DAJESZ]]> http://izabelin24.pl/artykul/oddajesz-chlopie/106157 Sunday, 20 November 2016 20:07:57 +0200 <![CDATA[JESIENNA WYPRZEDAŻ GARAŻOWA]]> http://izabelin24.pl/artykul/jesienna-wyprzedaz-garazowa/106068 Saturday, 19 November 2016 18:48:27 +0200 <![CDATA[PEŁNA SALA OKLASKIWAŁA WYSTĘPY SCENICZNE]]> http://izabelin24.pl/artykul/pelna-sala-oklaskiwala/103973 Saturday, 12 November 2016 21:33:29 +0200 <![CDATA[KONCERT PRZEDSZKOLAKÓW Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI]]> http://izabelin24.pl/artykul/koncert-przedszkolakow/103947 Saturday, 12 November 2016 12:45:55 +0200 <![CDATA[ĆWICZEBNY POŻAR W BAZIE PALIW W MOŚCISKACH]]> http://izabelin24.pl/artykul/cwiczebny-pozar-w-bazie/102327 Sunday, 30 October 2016 10:47:34 +0200 <![CDATA[POŻAR SAMOCHODU DOSTAWCZEGO W IZABELINIE C]]> http://izabelin24.pl/artykul/pozar-samochodu-dostawczego/101169 Thursday, 20 October 2016 13:57:36 +0200 <![CDATA[NOWY PARKING OŚRODKA DLA DZIECI NIEWIDOMYCH W LASKACH ]]> http://izabelin24.pl/artykul/nowy-parking-osrodka/100078 Wednesday, 12 October 2016 11:46:44 +0200 <![CDATA[PRZYSTANKOWE AKTY WANDALIZMU]]> http://izabelin24.pl/artykul/przystankowe-akty-wandalizmu/96535 Monday, 3 October 2016 19:51:17 +0200 <![CDATA[12. FESTIWAL MUZYCZNY "W KRAINIE CHOPINA" ZAKOŃCZONY]]> http://izabelin24.pl/artykul/12-festiwal-muzyczny/96384 Sunday, 2 October 2016 19:51:50 +0200 <![CDATA[MIESZKAŃCY HORNÓWKA SPOTKALI SIĘ PO RAZ DRUGI]]> http://izabelin24.pl/artykul/mieszkancy-hornowka/78687 Wednesday, 28 September 2016 21:17:00 +0200 <![CDATA[CIEKAWE ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW TRUSKAWIA]]> http://izabelin24.pl/artykul/ciekawe-zebranie-mieszkancow/78590 Wednesday, 28 September 2016 10:37:32 +0200 <![CDATA[BARDZO DOBRA FREKWENCJA NA ZEBRANIU SOŁECTWA LASKI]]> http://izabelin24.pl/artykul/bardzo-dobra-frekwencja/74534 Saturday, 24 September 2016 12:35:59 +0200